Ідеальна Пара для Кози

Ці люди соромливі, нерішучі, залежні, безпорадні перед життям, вразливі, схильні до песимізму, але дуже талановиті, доброзичливі і володіють гарним смаком. Зазвичай мають тонку душевну організацію та релігійні.

Не відрізняються красномовством і якостями лідера, але свої переконання відстоюють і люблять свою справу. Грошей зазвичай мають досить, цінують комфорт. Для Кози головне в житті — це спокій. Тому вона мріє про шлюб, який принесе їй багатство.

Чоловік – Коза – дуже тонкий, тендітний джентльмен. Він має навіть деяку схильність до інфантильності. У нього гарний смак, гострий розум, але деякий недолік життєвої енергії та здорового нахабства. Як правило, такі чоловіки готові грати другу роль у парі і знаходять собі жінок, більш сильних, ніж вони самі. У романтичних стосунках він дуже галантний, поступливий і ввічливий. Більш активні дами можуть знайти його нудним.

Чоловікові – Козі більше підійде розумна дівчина з широким кругозором і тихими, спокійними захопленнями. У ліжку він ніжний, чуйний, старанний і уважний. Його інтимне життя не надто насичена кількісно, зате дуже яскрава в якісному плані. Його відносини дуже різноманітні — вони рясніють любовними іграми. Критику в свою адресу він сприймає дуже болісно.

Жінка – Коза від природи дуже боязка, соромлива, замкнута натура. В любові вона дуже романтична. Шлях до її серця лежить через компліменти, квіти, подарунки та гарні знаки уваги. Їй потрібен залицяльник, який зможе захистити її від жорстокого світу. Тільки сильний кавалер може стати кам’яною стіною і компенсувати жінці – Козі недолік наполегливості та ініціативи.

У сімейних відносинах ця дама буде гарною охоронницею домашнього вогнища. У спальні вона проявить всю свою винахідливість і творчі дарування. Для неї важлива кожна дрібниця – освітлення, аромати, постільна білизна, тиха музика. Щоб розкрити еротичний потенціал, вона повинна звикнути до партнера і повністю йому довіряти. В цьому випадку уява і пристрасть не дозволять нудьгувати обом. У ліжку ці жінки воліють різноманітність.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Кролик, Кабан і Кінь. Добре підходять Тигр, Дракон, Змія і Коза. Абсолютно не підходять Бик і Собака.

Коза — Щур — Певно, є приклади вдалих і щасливих відносин у цій комбінації, але прикладів невдалих напевно набагато більше. Коза хоче спокою, яке не здатна дати щур, а щура потрібна постійна активність і захоплення партнером, які коза може дати тільки в незвичайній обстановці або під тиском обставин. Дійсно, коза може бути досить сміливою, але не звертає уваги на соціальні цінності, які в очах щури значать дуже багато. Малоймовірно, що коза і щур зможуть знайти один одного багато спільного, щоб жити разом.

Коза — Бик — Якщо їх прихильність переросте в щось більше, то альянс буде дуже тихим, так як ні одного з партнерів не можна назвати говірким. І бик і коза досить скромні, і хоча можуть досягти висот в практичної життя, стосунки не будуть просякнуті духом інтелектуального суперництва. У той же час в будинку буде відбуватися все необхідне, так як обидва готові взяти на себе вирішення рутинних питань. Можливі й моменти сильної пристрасті, так як і бик і коза цінують сексуальні відносини. Складно сказати, як вони можуть зацікавити один одного на стадії знайомства.

Коза — Тигр — Якщо цей союз можна назвати успішним, то в досить незвичному сенсі. Коза завжди досить тиха, а Тигр схильний до активності. Це так, але все ж в Тигрі є щось, що дозволяє йому зрозуміти більш простий і спокійний спосіб ставлення до життя, який притаманний Козі. В результаті відносини часто складаються успішно. Ці два знаки будуть хорошими друзями, і хоча вони такі різні, обидва можуть усвідомити власну несхожість і в результаті чого один у одного навчитися. Сексуальність у цих відносинах може бути не настільки важливою.

Коза — Кролик — У цій комбінації навряд чи буде багато труднощів, тому що обидва знака — домосіди і будуть робити все для взаємного щастя. Життя всередині кокона їх відносин буде дуже комфортною, сімейні справи будуть мати першорядне значення. Спокою для таких домашніх людей буде більш ніж достатньо, тому пристрасна любов навряд чи увійде в коло їх інтересів. Тим не менш у них будуть свої хвилини пристрасті, тому що в глибині душі вони обидва відчувають природну тягу до сексу. На певній стадії відносин їм серйозно доведеться боротися з нудьгою.

Коза — Дракон — Якщо коза в цьому союзі не проти того, щоб за нею доглядали, то все повинно скластися добре. Потенційний джерело проблем — рішення кози про те, що прийшов час, коли вона буде контролювати ситуацію. Ймовірно, до цього моменту дракон настільки звикне керувати їх відносинами, що перебудуватися йому буде важко. Звичайно, для кози найбільш розумно з самого початку відвоювати собі право на управління. Вкрай позитивним фактором буде здатність спокійною кози вносити сталість у той хаос, який волею долі створюється навколо дракона крім його бажання.

Коза — Змія — Хоча цей варіант не можна назвати ідеальним, є багато змій і кіз, які щасливо та гармонійно живуть разом. Можливо, дисонанс у відносини буде вносити той факт, що і змія, і коза відносяться до знаком, нужденним у зовнішньому джерелі натхнення, тому без належних зусиль з обох сторін відносини можуть стати нудними. Стимул ззовні для них життєво важливий, тому не буде особливої користі в тому, щоб закриватися в своєму замку в разі конфлікту. Обидва вони здатні на глибоку і тривалу любов і зможуть створити щасливий домашній вогнище.

Коза — Кінь — Все, що можна сказати про цих відносинах, — «бідна коза», хоча, можливо, це не зовсім чесно, так як в цьому поєднанні є основа для щасливого союзу. Коней часто приваблює більш спокійна і задумлива коза, тоді як козі до вподоби щира любов до життя і ентузіазм, якими володіє Кінь. Коза — Кінь сумісність досить стійка, між ними буде мало сварок, хоча з інтелектуальної точки зору їх не можна назвати схожими, у відносинах буде присутня взаємна повага. Найважливіше, що слід сказати про цю комбінації, — Кінь і Коза будуть надзвичайно хорошими друзями.

Коза — Коза — Підійде в партнери козі чоловік народився в той самий рік? Так як ці люди явно з одного стада, існує мало причин, за якими вони не повинні розуміти один одного і добре ладити — правда, зазвичай вельми своєрідно. Вони дуже чутливі, тому можуть багато що запропонувати один одному в скрутну хвилину. Коза — Коза сумісність досить суперечлива, можливо, партнери будуть настільки однакові, що це може здатися трохи «гидким»; їх часто можна побачити разом у схожих светрах ручної в’язки або купують в магазині однакову червону сочевицю. Це не обов’язково погано, їм це буде подобатися, поки вони по-справжньому щасливі і задоволені своєю долею. В результаті їх дім буде спокійним, ймовірно, навіть коли у них з’явиться безліч таких же спокійних дітей.

Коза — Мавпа — Часто в тих випадках, коли мавпа зустрічає більш спокійних і не настільки активних представників інших знаків, вона починає використовувати свою силу для того, щоб встановити контроль і домагатися своїх цілей. Рада Тун Йен для даного випадку — «навіть не намагайтеся цього робити». Коза, безумовно, спокійна, і нікому не створює зайвих проблем, правда, до тих пір, поки хтось не почне робити те, що їй дуже не подобається. Мавпа-коза сумісність в цілому непогана, в ній багато позитивних сторін. Але мавпі необхідно побоюватися кози, тому що, хоча вона і добра і може довго страждати, але її не обдуриш. Рано чи пізно її терпінню настане межа.

Коза — Півень — Справді, обидва вони дуже домашні істоти, тому таке поєднання має бути дуже продуктивним. Однак життя з півнем може зробити з кози набагато більш схильного до пригод і змін людини, хоча б тому, що дуже солідний півень зовсім не такий. Звичайно, їх відносини в спальні, де пара напевно буде проводити багато часу, будуть дуже хорошими. У них виникають спільні інтереси і домашні справи, вони обидва будуть сильно любити сім’ю. Матеріальні умови в цьому союзі виявляться досить комфортними.

Коза — Собака — Коза, ймовірно, одна з найбільш спокійних знаків китайського гороскопу, але цього точно не можна сказати про собаку, яка готова говорити з ранку до вечора. В цьому і полягає причина напруженості у відносинах. Коза зазвичай рада, коли її ніхто не турбує і вона може посидіти в тиші, а собака цього просто не розуміє. В результаті козу можуть звинуватити в тому, що вона занадто угрюма, тоді як коза у відповідь виступить із звинуваченнями в тому, що собака ніяк не може замовкнути. У результаті або та, або інша можуть втомитися і відправляться на пошуки когось ще. Однак можна бути впевненими в тому, що в інших областях спільного життя їх чекає успіх.

Коза — Свиня — Свиня — Коза сумісність цікава, в цьому союзі присутні два дуже чутливих представника китайського «зоопарку», які, якщо враховувати інші моменти, які можуть стати цілком щасливою парою. Ніхто не може сказати, що ці відносини поверхневі, тому для зовнішнього світу у них залишиться не так багато місця. Для всіх оточуючих приватне життя кози і свині буде закритою книгою, а оскільки вони одні з найбільш сексуально активних знаків, вона буде інтенсивною. Так як вікна цього будинку занадто темні, щоб ми могли побачити, що відбувається всередині, ми можемо тільки сподіватися на те, що у них все добре.


Залишити відгук