Ідеальна Пара для Дракона

Люди, що народився в рік дракона, енергійні, чесні, відверті, рішучі, іноді вперті і різання. Відрізняються свавіллям. Не люблять займати гроші і виголошувати промови. Можуть дозволити іншим взяти над собою верх, але тільки ненадовго. Користуються любов’ю оточуючих.

Люди цього знака одружуються або виходять заміж в ранній молодості або не роблять цього взагалі. Дракон вступає в шлюб досить пізно, а іноді і зовсім залишається холостяком. Він весь час шукає найбільш підходящого партнера, який зможе задовольнити всі його потреби.

Чоловік – Дракон володіє рвійній натурою. Він готовий у будь-який момент кинутися на пошуки пригод. Спокій і безтурботність в його душі бере верх лише на деякий час, і вже незабаром вогнедишний ящір прокидається знову. У відносинах із протилежною підлогою цей джентльмен прагне бути факелом і маяком. Він веде себе так, щоб дама неодмінно звернула увагу на нього і його таланти. Крім того, йому також важлива думка оточуючих. Він не вміє крутити і хитрувати, тому його знаки уваги дуже виразні.

Вподобану дівчину він намагається завоювати кавалерійський наскоком. Головне його зброя – сміливість у словах і діях. Така наполегливість багатьом подобається. Його приваблюють яскраві жінки з почуттям гумору та позитивними моральними якостями. Він не надто красномовний, зате щирий. У ліжку він продовжує лінію «показушності» — любить, коли їм захоплюються, а значить, докладе всі зусилля, щоб ці похвали заслужити. Жодні міркування пристойності не зможуть заглушити у ньому тягу до всього нового.

Жінка – Дракон має зовсім нежіночою відкритістю. В любові вона віддає всі свої сили і чекає того ж від коханого. Її приваблюють відкриті чоловіки, без тіні лукавства чи брехні. Лестощі їй теж не по душі. Її ідеал – такий собі «сорочка — хлопець». До того ж вона чисто по-жіночому відчуває настрій співрозмовника. По одному погляду вона може розкусити неправду і зрозуміти дуже багато. Від суспільства цій дамі потрібно енергія у вигляді захоплення і уваги. Від свого чоловіка вона буде цього вимагати вдвічі.

Їй просто життєво необхідні компліменти, хай не надто вишукані за формою, але правдиві за змістом. Подібне честолюбство штовхає її до постійного розвитку. У відносинах жінка – Дракон любить яскраві фарби. Вони можуть не завжди бути позитивними, але вони повинні бути присутніми. Пристрасть ж – найяскравіше підтвердження любові і найприємніший спосіб отримати емоції. До інтиму Дракони ставляться дуже уважно – ця сторона життя вкрай важлива для них. Жінка – Дракон готова на все, що може принести задоволення їй самій і (або) партнера.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Щур, Змія, Мавпа і Півень. Добре підходять Тигр, Кінь, Вівця, Кабан і Дракон. Абсолютно не підходить Собака.

Дракон — Щур — У цієї пари великі шанси на успіх, хоча відносини тут будуть досить мінливими. У підсумку все залежатиме від того, наскільки добре буде пройдена перша стадія відносин. Дракони схильні домінувати і легко беруть на себе роль лідера в парі. Це не завжди закінчується для них добре, і слід зазначити, що пацюк — єдиний знак, здатний домогтися свого у боротьбі за владу. Дракони завжди динамічні, але деколи не настільки розумні, як щури, і тому легко можуть попастися в мережу компромісів. Але після того, як основні принципи відносин встановилися, дракон почне поважати свободу щури.

Дракон — Бик — Очевидно, що дракон досить активний і спочатку може пригнічувати більш спокійного бика. Хоча це поєднання може здаватися близьким до ідеалу, в ньому є свої недоліки, зокрема з-за того, що дракон любить примушувати, а бик з усім своїм завзяттям відмовляється підкорятися. Дракону подобається, коли про нього піклуються, а хто краще бика може забезпечити основні потреби? Серед усіх варіантів цей відноситься до ймовірності успіху 50 на 50, звичайно, якщо бик не буде занадто упиратися.

Дракон — Тигр — В цьому поєднанні присутня природна привабливість, викликана взаємною повагою партнерів з рівними силами. Фізична сила Дракона може знайти противагу в силі Тигра, а часто і схилитися перед її інтелектом. На шляху до по-справжньому рідкісною і глибокої любові їх чекають злети і падіння. Якщо обидва знака справді хочуть спокійного життя, вони не будуть ризикувати розривом, хоча спокуса буде присутній, оскільки обидва вони бояться нудьги. В їх союзі вкрай важливо ставлення один до одного і вміння не тільки брати, але і давати.

Дракон — Кролик — Вас можна зрозуміти, якщо ви думаєте, що вогнедишний дракон тут же проковтне бідного Кролика, але все ж, хоча це і здасться малоймовірним, у цієї пари є хороший шанс на успіх. Послідовний матеріалізм тут зустрічається з тотальною духовністю, що може принести вигоду обом сторонам. Дракон — Кролик сумісність цікава, один одному ці партнери можуть здаватися трохи «ненатуральними», але тим не менш привабливими. Дайте їм пару років, і побачите, що вони настільки глибоко злилися, що тепер діють як єдине ціле. Ці відносини могли бути прекрасно створені самою долею.

Дракон — Дракон — Якщо ви вважаєте, що ці відносини мають шанс, відійдіть в сторону і спостерігайте за спалахами. Насамперед пам’ятайте про те, що дракон по владності набагато випереджає всі інші знаки китайського гороскопу. Помножте цю характеристику на два, і ви зрозумієте, що вибух обов’язково відбудеться. Сумісність народжених у рік Дракона з таким же драконом складна, однак, можливість успішного союзу виключати не слід, так як у них багато спільного, а на основі взаємної поваги інтелектуальні дракони цілком можуть знешкодити бомбу ще до її вибуху. Вони будуть багаті, адже дракони зазвичай добре вміють заробляти та життя, їх сексуальна життя буде пристрасної, яскравою і дуже чуттєвою. Майже напевно вони будуть співпрацювати в ролі батьків.

Дракон — Змія — У того хто народився в рік дракона сумісність зі змією багатообіцяюча. Дракону і змії напевно вдасться побудувати досить щасливе спільне життя, і ймовірно, що змії з самого початку захочеться зайняти друге місце в процесі прийняття рішень. Звичайно, насправді це ні про що не говорить, адже у змії є свої способи керувати партнером, і менш розумний дракон може з часом виявити, що виконує чужі бажання. Поки дракон гасає околицями, вивергаючи вогонь у всіх напрямках, змія спостерігає за ним з відстані і чекає, поки у нього не закінчиться пальне.

Дракон — Кінь — В даному випадку перед нами постає цікавий, живий і досить приємний союз. Кінь любить спілкуватися, а оскільки дракон також не є тихонею, коли вони будуть зустрічатися, їм буде про що поговорити. Кінь чарівна і здатна усунути потенційні труднощі ще до того, як вони перетворяться в проблему, а це завжди корисно, коли маєш справу з ірраціонально дракона. Діяти він буде, тоді як кінь допоможе властивими даному типу творчими ідеями. Сексуальне життя буде цікавою та різноманітною, а сімейне життя виявиться якою завгодно, але тільки не традиційною.

Дракон — Коза — Якщо коза в цьому союзі не проти того, щоб за нею доглядали, то все повинно скластися добре. Потенційний джерело проблем — рішення кози про те, що прийшов час, коли вона буде контролювати ситуацію. Ймовірно, до цього моменту дракон настільки звикне керувати їх відносинами, що перебудуватися йому буде важко. Звичайно, для кози найбільш розумно з самого початку відвоювати собі право на управління. Вкрай позитивним фактором буде здатність спокійною кози вносити сталість у той хаос, який волею долі створюється навколо дракона крім його бажання.

Дракон — Мавпа — В цієї комбінації є як хороші, так і погані сторони, тому що у дракона і у мавпи багато спільних рис. Обидва дуже сильно реагують на роздратування, і обидва вважають за краще жити сьогоденням. У багатьох випадках на цій спільності може виникнути міцний союз, хоча сварки, які дійсно будуть виникати між ними, будуть дуже агресивними і швидше за все досить затяжними. У кожній конкретній ситуації має знайтися той, хто готовий поступитися і піти на компроміс. Але і для дракона, і для мавпи зробити це дуже важко. Дане поєднання підходить для спільних подорожей і життєвих змін.

Дракон — Півень — Якщо і є інший знак, який здатний крила схрестити з драконом, то це безперечно півень. Життя для дракона складається з дій, і тому жоден дракон не отримує того кількості відпочинку і розслаблення, в яких вкрай потребує. Більш раціональний і постійний півень може створити комфорт, нехай навіть він виявиться для дракона зайвим. Велику частину часу ця пара буде жити спокійно, але не слід забувати про різницю між ними, яка може призвести до досить незалежним відносин. Принаймні, в цьому союзі дракон може прожити довше!

Дракон — Собака — Перед вами пара астрологічних протилежностей, і хоча собака володіє гнучкістю і добре пристосовується до обставин, навіть у цього доброго природи знака є свої межі. З якоїсь причини дракон весь час буде відчувати потребу задирати собаку, і хоча у собаки зазвичай хороші манери, вона готова терпіти таке поводження лише обмежений час. Досить довго їх відносини будуть здаватися стороннім гармонійними, але потім якось собака вирішить, що з неї досить. Якщо в цій парі ви дракон, то пам’ятайте, що, хоча собаки легко з усім погоджуються, у них все ж є своя думка. Цього може бути цілком достатньо для щасливого подружнього життя.

Дракон — Свиня — Поки обидві сторони виявляють хоч якесь розуміння, дракон і свиня можуть жити разом довго і щасливо. Ці знаки дуже схожі, незважаючи на те, що проявляють себе зовсім по-різному, тому між ними існує інтуїтивне розуміння і, ймовірно готовність долати труднощі, які можуть виникнути. У чоловіка народилися в рік дракона сумісність із жінкою свинею просто ідеальна, але навіть зворотний варіант буде досить вдалим, якщо обидві сторони захочуть докласти певні зусилля. З точки зору сексу цей союз повинен бути гарним, крім того, він чудово підходить для створення сім’ї.


Залишити відгук