Ідеальна Пара для Собаки

Це вірні, чесні і віддані люди, які не прагнуть до комфорту і збагачення. Вміють зберігати таємниці. Можуть бути не спілкуються і критично ставляться до пустим розваг. Славясь своїм гострим язиком. Стоять завжди за справедливість. Цілеспрямовані, вони зазвичай перемагають. Чудові керівники.

Собака непостійна і неспокійна, але до шлюбу ставиться з трепетною повагою. Вона віддано і дбайливо охороняє своє житло і всіх домочадців. Незалежно від того, що відбувається в світі і в її душі, в будинку панують постійність і стабільність.

Чоловік – Собака – це практичний, розумний і веселий чоловік. З ним дами не будуть нудьгувати. Його почуття гумору і широкий кругозір підкорять будь дівоче серце. У нього завжди багато друзів, він душа будь-якої компанії. Нерідко його приваблюють більш спокійні жінки з більш тихими захопленнями – протилежності притягуються, як говориться.

У парі він любить грати першу скрипку, при цьому постійно цікавлячись думкою своєї пасії з приводу того чи іншого заходу. У шлюбі він буде добрим добувачем і рукатим господарем. Він діє вкрай уважно і старанно, велику увагу приділяючи побажанням партнерки. З часом він стане справжнім майстром. Віртуозні прелюдія мають для нього величезне значення. Йому чужий егоїзм, і він в першу чергу буде намагатися доставити задоволення своєї коханої.

Жінка – Собака – це дуже активна, ідейна, доброзичлива і комунікабельна дівчина. Вона завжди на позитивній хвилі і терпить поруч із собою нудних інтровертів. Тільки такий же відкритий і життєрадісний чоловік зі стійкими моральними нормами зможе їй сподобатися. У відносинах між статями її жвавий характер розкривається ще більше. Жінка – Собака намагається жити повним життям, і її супутник повинен робити те ж саме.

В парі вона воліє рівноправність та взаємну повагу. Ще одна її риса – практицизм – дуже допоможе у шлюбі. Ця дама буде відмінною господинею. У ліжку вона розкривається як невтомна шукачка задоволень. Вона постійно прагне урізноманітнити своє життя та розширити гаму насолод для себе і партнера.

Ідеальною парою для народжених у рік бика є Кінь, Тигр, Кролик. Добре підходять Щур, Змія, Мавпа, Собака, Кабан. Абсолютно не підходить Дракон, Коза.

Собака — Щур — З партнером народилися в рік Собаки сумісність у Пацюка чудова. З собакою настільки легко ладити, що Щур майже інстинктивно буде рухатися в цьому напрямку. З точки зору Щури ця комбінація буде багатообіцяючої, собаці легко живеться майже з будь-яким знаком. Більшість собак легко приймають життя і готові миритися з тим, що відбувається навколо, але вони люблять пригоди, і саме це Щур готова дати. На рівні особистих відносин ця комбінація може бути найяскравішою з усіх можливих. В ній навряд чи буде місце несподіванок.

Собака — Бик — Собаки легко пристосовуються, в цьому немає сумнівів. Один цей факт може пояснити, чому в цій комбінації можливий успіх. Однак те ж саме можна сказати про Бика, тому всю віддачу, зміни і самопожертву буде дарувати відносин любляча і терпляча Собака. У той же час Бику буде не по собі від вічного ентузіазму Собаки, що може бути причиною короткочасних сварок. В цьому союзі кожен знайде свою вигоду, збагатившись за рахунок сильних сторін партнера.

Собака — Тигр — Собака надзвичайно легко пристосовується до обставин, і тільки з цієї причини Собака здатна бути щасливою практично в будь-яких відносинах. Проте в даному випадку Тигр, ймовірно, буде віддавати їй занадто багато, тому що розуміє, яким скарбом вона є. Звичайно, ця пара може обмежуватися обговоренням і не доходити до дій, але це буде причиною неорганізованості, а ніяк не відсутності щастя. У їх будинку ви можете зустріти пачку неоплачених рахунків — не з-за того, що у них немає грошей, а в результаті недбалості.

Собака — Кролик — В цілому, якщо обидва партнери будуть типовими представниками своїх знаків, їх чекає довгий і успішний союз. Причина в тому, що в компанії один одного вони будуть відчувати себе дуже щасливими. Хоча часом між ними будуть невеликі розбіжності, Собака буде здатна зрозуміти навіть самі «видатні» ідеї, які в надлишку може висувати Кролик. Кожен з них чудово ставиться до шлюбу, з обох вийдуть гарні батьки. Для них важливий спільний дім, у якому швидко встановиться хороше розуміння на сексуальному рівні. Ця легка у спілкуванні пара — один з найбільш ідеальних варіантів.

Собака — Дракон — Перед вами пара астрологічних протилежностей, і хоча Собака володіє гнучкістю і добре пристосовується до обставин, навіть у цього доброго природи знака є свої межі. З якоїсь причини дракон весь час буде відчувати потребу задирати собаку, і хоча у Собаки зазвичай хороші манери, вона готова терпіти таке поводження лише обмежений час. Досить довго їх відносини будуть здаватися стороннім гармонійними, але потім якось Собака вирішить, що з неї досить. Якщо в цій парі ви дракон, то пам’ятайте, що, хоча Собаки легко з усім погоджуються, у них все ж є своя думка. Цього може бути цілком достатньо для щасливого подружнього життя.

Собака — Змія — Важко навіть уявити, як будуть сваритися між собою змія і Собака. Собака, як ми з вами бачили, дуже легко пристосовується до оточуючих, але навіть їй не доведеться в чомусь змінюватись для того, щоб ужитися в одному будинку з досить поступливою змією. Вони швидко досягнуть гармонії, прийдуть до згоди щодо основних життєвих принципів, і це стане запорукою щастя, якого ніколи не досягнуть деякі сполучення знаків. Однак необхідно про дещо попередити. У відносинах необхідні також різноманітність і збудження, особливо для Собаки, а в даній комбінації легко може оселитися нудьга.

Собака — Кінь — Коли незнайомець вперше побачить їх разом, і зверне увагу на ступінь взаєморозуміння і любов між ними, він швидше за все сам відчує радість. Кінь і Собака разом можуть зробити щасливими не тільки один одного, але і весь світ теж. Недоліки однієї з них компенсуються сильними сторонами іншого, і цей принцип працює в обидві сторони. В той же час вони обидві досить задиристі, і тому на їх життєвому шляху будуть злети і падіння.

Собака — Коза — Коза, ймовірно, одна з найбільш спокійних знаків китайського гороскопу, але цього точно не можна сказати про собаку, яка готова говорити з ранку до вечора. В цьому і полягає причина напруженості у відносинах. Коза зазвичай рада, коли її ніхто не турбує і вона може посидіти в тиші, а Собака цього просто не розуміє. В результаті Козу можуть звинуватити в тому, що вона занадто угрюма, тоді як Коза у відповідь виступить із звинуваченнями в тому, що Собака ніяк не може замовкнути. У результаті або та, або інша можуть втомитися і відправляться на пошуки когось ще. Однак можна бути впевненими в тому, що в інших областях спільного життя їх чекає успіх.

Собака — Півень — Собака, хоча зазвичай вона розумна і любить домашнє життя, і наполовину не настільки чистоплотна, як Півень. Почасти це пов’язано з тим, що Собака віддасть перевагу весело провести час, а не турбуватися щодо стану своєї квартири. Вони можуть не зустрітися ввечері, тому що Півень часто прив’язаний до свого будинку, а Собака немає. Півень-Собака сумісність не така райдужна, як хотілося б, у чому полягає рецепт їх сімейного щастя, невідомо. Собака визнає рівноправність і може просто посміхнутися у відповідь на дивацтва Півня.

Собака — Собака — Якщо Собака закохується в собаку — їх, ймовірно, чекає успіх, хоча необхідно зробити кілька попереджень. Собаки добрі і повні любові, вони дуже хочуть порадувати свого партнера і дуже вірні, але не поспішайте! Цей знак не народжує людей з високою оцінкою власних достоїнств, і якщо зазвичай Собака не може впоратися з власними слабкостями, то як вона буде відчувати себе, коли вони будуть присутні у подвійній кількості? Сумісність народжених у рік Собаки досить хороша, вона або дозволить їм обом здобути більше впевненості в собі, або навпаки не дозволить підвищити самооцінку. Хороша новина в тому, що Собаки сприйнятливі і легко пристосовуються до обставин. А найголовніше, вони здатні брати сили для оптимізму практично з нічого.

Собака — Свиня — народився в рік Собаки сумісність зі Свинею вельми сумнівна. По-перше, дана комбінація зустрічається досить рідко, так як між ними навряд чи виникне початкова симпатія. Однак, якщо це все ж станеться, вони можуть зрештою виявитися разом, і прогноз буде дуже хорошим. Вміє пристосуватися і володіє хорошою уявою Собака здатна впоратися з глибиною і чутливістю Свині, в той час як вона буде щаслива завжди бачити поруч усміхнене обличчя Собаки, що виражає любов і відданість. Якщо, як кажуть китайці, вся справа тільки в тому, щоб «тихо і почати рости далі», то у них все вийде. Цей будинок буде досить щасливим.


Залишити відгук