Кінь Любові

В любові Кінь — це емоційний авантюрист. На їх фізичну привабливість часто легко клюють оточуючі люди, однак якщо об’єкт легко захоплюється, то він швидко втрачає інтерес. У відносинах з ними вам ніколи не буде нудно. Ваше життя поповниться деякими хвилюючими і інтимними моментами.

З іншого боку цим людям іноді буває важко заспокоїтися і зосередитися на одному партнері, однак якщо вони подолають свою первісну нерішучість, то зможуть прийняти серйозні зобов’язання. Що б зачарувати їх потрібно проявляти ніжність і прихильність. У відносинах їм потрібно навчитися робити крок, їм потрібно понабраться досвіду, що б дозріти для серйозних стосунків.

Коні завжди живуть під впливом власного серця. Тому вони дуже пристрасні. Вони закохуються всім своїм єством і не контролюють власних емоцій при зародженні нових почуттів. Такі люди часто згорають в пориві пристрасті, і нерозділена любов на них діє руйнівно. Вони втрачають апетит і часто хворіють.

Коні дуже сентиментальні й нетерплячі. Їх єдина мета — перемога, вони не люблять бути переможеними. Коні здатні на любов з першого погляду, тому їх дуже легко в себе закохати, достатньо однієї чарівної посмішки і трохи шарму, і вони вже ваші. У любові вони просто ненаситні і не вимагають перепочинку. Коні являють собою об’єкт настійних бажань і не визнають ніяких перешкод. Їх сильна сексуальність не може бути зупинена якоюсь перешкодою. Їм потрібна не поверхнева зв’язок, а пристрасть навіки, без всяких обмежень.

Одного разу закохавшись, вони здатні на різні дурниці і жертви заради коханої. Коні дуже романтичні, тому любов — це їх найслабкіше місце, вона робить їх своїми рабами. Заради своїх партнерів вони можуть змінити спосіб життя і навіть забути свої кращі ідеали».

Ці люди цілком підпорядковані своїм почуттям, вони зворушливі і в такі хвилини забувають свій егоцентризм. Але з цими людьми не дуже легко жити, тому що вони ставлять свої особисті інтереси вище за інших. Коням необхідно рух у всьому, вони не в силах перенести рутину, навіть в любові, і якщо обранець не в змозі швидко оновлюватися, вони розлучаються. І ніякі доводи не зможуть перешкодити цьому.

Але все ж Коні не зовсім стабільні у своїх відносинах з протилежною статтю. Закохані Коні забувають про все на світі. Незважаючи на всі дарування, в їх житті трапляються провали. Якщо вони зуміють перемогти в собі цю слабкість, то будуть щасливі.


Залишити відгук