Коза в Любові

В любові Коза — це дуже чуттєвий і романтичний партнер. У відносинах вони можуть бути часом лінивими, але з їх ніжною і турботливою природою їм буде важко протистояти. У любові вони хочуть відчувати себе в безпеці, тому якщо партнер веде себе спокійно і непередбачувано, то вони можуть дуже сильно сумніватися.

Вони настільки емоційні люди, що їх дуже легко довести до сліз, часом їм самим дуже важко пояснити, чому вони плакали. Більш того, вони часто соромляться висловлювати свої емоції. Їм нестерпно важко підійти до незнайомця і завести розмову. У своїх відносинах вони не люблять бути зобов’язані.

Вони абсолютно незалежні, але, закохавшись, потрапляють в справжню кабалу, особливо до тих людей, які можуть їх забезпечити. Вони трошки власники, але не лицемірні. Якщо вони починають відчувати на собі важкий вантаж, у них знову прокидається волелюбність.

Кози повністю віддаються почуттям і дуже багато чого чекають від свого партнера. Вони потребують підтримки і впевненості. Яка б не бушувала буря зовні, в будинку Вівці повинні бути тиша і спокій. Вони хочуть бути вільними від усіх матеріальних турбот.

Шукають у своєму партнері захист від такої відповідальності. Тому їм не байдуже суспільне становище партнера. Це можна назвати своєрідним зажерливістю, але на ділі все інакше. Коза потребують сильної підтримки, а не в грошах. Їм потрібен комфорт, але самі вони для цього нічого зробити не можуть. Вони взагалі не можуть похвалитися тим, що роблять для себе самі.

Якщо насильно не змінювати їх особистість, вони залишаються оригінальними та неординарними. Кози живуть сьогоденням, ведуть себе природно і поважають партнера. Вони завжди емоційні, і, якщо їх не травмувати, не знають тривог. Кози практично ніколи не допускають помилок, тому що ніколи не вступають в суперечки. Вони вміють створити таку обстановку, яка може сприяти загальному успіху.

Це завжди бажані гості, але, якщо їм сподобається, можуть стати нав’язливими. Для Овець дуже важливі почуття і сексуальний захват. Перш ніж віддатися любові, Вівці потрібна темрява, так як вона любить ніч. Кози люблять довгі залицяння і не переносять стрімкий натиск нахабного партнера. І якщо вони не розчаруються в улюбленому, то до кінця днів залишаються з ним. Але якщо зв’язок нестабільна, вони можуть собі дозволити маленькі флірти Кози вміють дочекатися своєї години.


Залишити відгук