Дракон в Любові

В любові Дракони пристрасні, віддаються повністю, коли люблять. Вони закривають очі на недоліки своїх близьких і захищають свою любов від усього, що може загрожувати їх союзу. Слід розуміти, що вони потребують постійної уваги і захопленні, так вони відчувають себе оціненими. Це дуже романтичні люди і їм буває важко заспокоїтися. У любові вони можуть бути розчаровані надмірною емоційною залежністю або нерішучістю партнера, з-за цього вони можуть отруїтися на пошуки нової романтики.

Не секрет, що в якийсь момент ці люди ставляться до любові як до гри і рідко сумують за минулим відносин. Інакше справа, коли справа стосується справжньої любові, її вогник може не гаснути дуже тривалий час, навіть якщо роман закінчився. У стосунках з ними, дуже важливо розуміти, що їм потрібен партнер, який дасть їм можливість проявити себе, той, хто буде грати активну роль в їх житті і не буде загрожувати їх дратівливою, впертою і незалежної особистості.

Перед Драконами відкриваються двері успіху, так як вони володіють неймовірним шармом. В залицяннях і в любові вони ведуть себе абсолютно чарівно. Якщо їм хтось сподобається, вони використовують всі свої здібності, щоб завоювати жертву. Вони немов надають партнеру честь бути коханим. Вони завжди впевнені у своєму успіху. Дракони здійснюють чари любові.

Зазвичай його люблять багато хто, але він рідко закохується. Його не хвилює секс заради сексу, тому він ніколи не відчуває розчарування. Частіше самі Дракони стають причиною нещасть. Жінки цього знаку завжди оточені шанувальниками, які часто пропонують їм вступити в шлюб. Драконам не властиво рано одружуватися, а деякі з них залишаються холостяками. Вони можуть жити самі, за своєю природою затворники, і найчастіше їм краще на самоті.

Дракони являють собою дивну суміш захопленості без прихильності, вони вміють бути незалежними. Їх серце теж можна завоювати, однак ваша велика перемога впаде від першого пориву вітру, і ви опинитеся в смішному положенні, тому що любов під знаком Дракона дуже нестійка. Вони підкорюють всіх любов’ю, але це їх трюк. Дракони пристрасні, але не згорають від любові. Вони знають, чого хочуть, і що для цього потрібно зробити. Вони чудово можуть обійтися і без любові, тому що китайська мудрість говорить: «Дракон більш щасливий, якщо він незалежний».

У Драконів відсутнє почуття власності, вони абсолютно не ревниві і завжди байдужі до маленького флірту. Їм потрібні перемоги, щоб привернути до себе увагу. Вони просто переконані, що всі повинні падати ниць після їх царського жесту. Мабуть, тому вони не дуже ніжні і мають прохолодним серцем, яке неможливо пройняти ні сльозами, ні запевненнями.

І все ж їм дуже важко противитися, тому що вони випромінюють тепло. Їх життєва енергія чудово впливає на настрій людей, одурманюючий наркотик. Поруч з ними відчуваєш себе красивіше і жвавіше, в цьому полягає їх секрет, але вони про це навіть не підозрюють. Є й інша сторона обставин. Часто у Драконів любов перетворюється в самоціль.


Залишити відгук