Собака в Любові

Чоловік, що народився в рік собаки, хоче, що б його відносини були збалансовані, де обидва партнери дають стільки, скільки беруть. В особистих стосунках вони дуже щедрі і вірні якщо люблять, чесні і відверті. Вони хочуть, що б відносини формувалися від дружби до роману.

Часом вони відчувають внутрішнє занепокоєння з приводу відносин, що може проявлятися в скритності і настирливості, але в цілому вони довіряють своєму партнерові. Це людина, яка буде поруч з вами як кращі, так і погані часи.

В любові Собаки надто прямолінійні і з-за цього можуть мати проблеми протягом усього життя. Але в цих проблемах вони будуть винні самі. Собаки люблять швидкоплинні пригоди і тривалі зв’язки. Але на контакт вони йдуть лише в тому випадку, якщо людина вселяє почуття надійності. Звичайно, вони можуть бути і пустотливі, але це лише зовнішня маска, пов’язана з потребою знайти споріднену душу.

Коли ж вони знайдуть свого коханого, то зітхнуть з полегшенням. Собаки дуже велелюбні, ніжні і чутливі. Коли вони пов’язують себе узами шлюбу, вони сповнені відповідальності і абсолютно не піддаються на спокуси. Можуть протистояти чужій агресії і вживуть всіх заходів, щоб зберегти сімейне вогнище. Для них немає ціннішого в житті, ніж їх сім’я.

Незважаючи на ці якості, вони не завжди щасливі в любові. Собаки часто бувають ревнивими і неспокійними, тому що не впевнені в почуттях партнера. Їхній песимізм часто призводить до катастрофи. Їх солідність і висока мораль є запорукою стабільності, але Собаки не вміють в собі придушити мінливість настроїв, вони сильно залежні від честолюбства і поведінки інших. Собаки надзвичайно емоційні та інтуїтивні, з-за чого моментально відчувають настрій інших. Це сприяє поганому настрою в їх душі.

Собакам потрібно тривалий час для відпочинку і розслаблення. Вони довго придивляються до людей. Іноді на це йде все життя. Якщо це не вдається, вони стають цілком байдужими до своїм коханим, і тоді можливі всілякі ексцеси. Вони можуть піти в самотність. Шлюб їм необхідний, як повітря, для того, щоб не впадати в спокуси. У своєму шлюбі вони будуть вірними супутниками і завжди допоможуть у важкі хвилини.


Залишити відгук