Кінь — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження:

У-сін (5 стихій): Вогонь

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: північно-захід і південний захід

Щасливий Кольору: коричневий, жовтий, фіолетовий

Уникайте Кольору: синій, білий, золотий

Щасливі Числа: 2, 3, 7

Уникайте Числа: 1, 6, 5

Квіти Знака: Калла Лілі, Жасмин, Чорнобривці

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яний Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Коні вельми привабливі для оточуючих. Вони добрі, миролюбні, високо цінують спілкування. Ці люди дуже проникливі і завжди знайдуть тему для розмови. Коні енергійні, що часто виражається в їх перепадах настрою. Вони можуть бути запальні, метушливі, вперті. Часто втрачають голову через кохання. Однак почуття їх настільки непередбачувані і швидкоплинні, що не піддаються нормальному сприйняттю. Сьогодні вони поруч і просто без розуму від вас, а завтра їх і слід прохолов! Коли ж ваші емоції входять у норму, і ви вже навіть не згадуєте про цю людину, він несподівано з’являється з твердим наміром почати все спочатку.

Людина, що народилася в рік Коня, вміє отримувати задоволення від життя. Енергія у нього б’є ключем, і він прагне опинитися в самій гущавині подій. Світ навколо здається йому таким цікавим, що він завжди в нетерпінні, завжди поспішає кудись: якщо знаходиться на будинку, то на зустріч з друзями, якщо в компанії на нову зустріч, в театр або кіно. Не будучи філософом по натурі, Кінь сприймає навколишній в першу чергу через свої органи почуттів. Ось чому вона так любить всілякі видовища, із задоволенням відвідує театри та інші розважальні заклади, і рідко коли відмовляється спробувати щось новеньке, чи то смак страви, новий вид спорту або нова любов.

В компанії Кінь зазвичай привертає до себе підвищену увагу: вона тримається в центрі, багато сміється, жваво говорить. У розмові, слідуючи за своєю стрімкою думкою, вона захоплено перескакує з однієї теми на іншу, коли ж з нею не погоджуються, легко виходить з себе. Кінь настільки близько приймає до серця свої слова, що її гарячність деколи не знає кордонів. Нехай навіть наведений нею в розмові факт дійсно невірний – вона готова захищати його так бурхливо, як ніби від цього залежить її життя. Правда, швидко спалахуючи від праведного гніву, вона здатна не менш швидко переключити свою увагу на що-небудь інше, однак нерідко співрозмовнику цього виявляється мало, і конфлікт вже не зупинити. Втім, хоча Кінь нерідко стає джерелом гарячих суперечок, у неї практично немає ворогів: на неї складно всерйоз ображатися і тим паче довго.

Незважаючи на свою гарячність, Кінь зазвичай чудово відчуває момент і вміє направляти емоції оточуючих в потрібне русло. Саме вона здатна в потрібну хвилину проявити участь, знайти правильні слова або вчасно розрядити обстановку вдалим жартом. Завдяки цьому, вона користується популярністю і навіть може зробити кар’єру в областях, пов’язаних з умінням маніпулювати натовпом: політикою, шоу-бізнесом, піаром. Втім, у будь-якому випадку, у Коня багато друзів і знайомих, і за яку роботу вона не взялася, швидше за все, вона буде пов’язана з колективом.

<-IMAGES->

Гроші для Коней мають чимале значення, означаючи в першу чергу ті нові приємні відчуття, які вона може з їх допомогою отримати. Хороші речі, комфортні меблі, затишний будинок, подорожі та розваги, іншими словами, повноцінна яскраве життя, – ось що для Коня означає добробут. До цього вона прагне, заради цього готова працювати і, як правило, в тій чи іншій мірі зазвичай домагається свого. Навколишні нерідко бачать в її прагненні до комфорту прояв егоїзму, однак сама Кінь вважає, що якщо кожна людина зробить щасливим хоча б себе самого, то в результаті весь світ буде щасливий.

Енергійна, весела, приваблива, товариська, Кінь у своїй гонитві за враженнями готова об’їхати весь світ. Життя для неї – це велика пригода, в якій є тільки один головний герой і найцікавіше в якому завжди чекає її попереду.

В любові Кінь гаряча, у неї дуже пристрасна натура, вона прагне до романтики і піднесеним відносин. Відносини з Конем не будуть нудними ніколи, вона буде весь час інша, то ластиться до партнера, то взбрыкивая, як дикий мустанг. Як правило, ця людина завжди користується увагою протилежної статі, і при вирішенні питання про партнерство вибирає з декількох кандидатур. Для відносин Кінь іноді навіть погодиться підіграти партнеру, стати покірною і слухняною, але, насправді, завжди залишиться вільною і незалежною. Кінь можна повністю підкорити тільки постійної грубістю і шантажем, але тоді вона стає млявою і нецікавою, швидко втрачаючи свою чарівність і привабливість. Але навіть приручена, з вигляду покірна, яка звикла ходити під сідлом, Кінь при зручному випадку обов’язково скине жорстокого вершника землю, помстившись йому за свої приниження.


Залишити відгук