Коза — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Вей

У-сін (5 стихій): Земля

Книга Змін: Інь

Сприятливі напрямки: схід, південний схід, південь

Щасливий Кольору: зелений, червоний, фіолетовий

Уникайте Кольору: золотий, кавовий

Щасливі Числа: 3, 9, 4

Уникайте Числа: 7, 6, 8

Квіти Знака: Гвоздика, Примула

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Це, мабуть, один найшкідливіших і добродушних знаків китайського місячного гороскопу. Ось про кого дійсно можна сказати: «свята простота»! Кози ніжні, чуйні, їм не чуже співчуття. Вони завжди чуйно реагують на чужі сльози. Здатні прощати.

Людині, що народилася в рік Кози (за іншими джерелами Вівці), практично неможливо відмовити. Він точно знає, в які двері стукати, що робити і що говорити, щоб отримати бажане. І при цьому Коза не будує складних планів на майбутнє і не плете хитромудрих інтриг, а просто вміє подобатися і викликати у оточуючих неусвідомлене бажання їй допомагати.

В суспільстві Коза зазвичай виглядає чарівно: вона мила, артистична, розумна, тонко відчуває мистецтво і нерідко проявляє всілякі творчі таланти. У розмові вона віддає перевагу не стільки говорити, скільки слухати: не тягне ковдру на себе, а з непідробною цікавістю розпитує співрозмовника про його справах і планах. Нерідко вона запитує ради в самих різних областях, причому дійсно застосовує ці поради на практиці і вміє показувати пораднику свою щиру подяку. Все це настільки відрізняється від звичайного світського поведінки, коли кожен говорить про себе, що, добровільно віддаючи пальму першості іншим, Коза отримує велику перевагу.

Втім, все це зовсім не означає, що у Кози поступливий характер. Вона здатна спізнюватися, геть забуваючи про час, буває досить навіженої, примхливої, прискіпливої в дрібницях. Своїми метаннями і сумнівами вона здатна виводити близьких людей, проте велику частину часу все-таки демонструє оптимізм і гарний настрій, який вміє підняти і оточуючим. І найголовніше, Коза ніколи не робить вигляд, що вона сама по собі і їй ніхто не потрібен. Навпаки, вона дуже потребує людей, в їхніх радах, уваги, заступництві, дружбі, любові. Від цього оточуючі відчувають свою силу і значущість і готові їй допомагати.

На відміну від багатьох інших, Коза не вміє ховати свої проблеми десь у глибинах душі і тим більше вирішувати їх самостійно. У складних життєвих ситуаціях, їй просто необхідно виговоритися і виплакатися – для неї це перший крок на шляху до вирішення проблеми. І дійсно, ділячись своїми бідами (дійсними або мнимими), сумнівами і занепокоєнням, Коза в результаті майже завжди знаходить і розраду і пораду, і реальну допомогу. Втім, і сама вона володіє добрим, чуйним серцем, і в подібних ситуаціях охоче допоможе іншим.

Коза досить непрактична і деколи здатна витрачати більше, ніж заробляє. Їй буває важко отримати комерційний прибуток зі своїх талантів, вона може жити в борг або витрачати гроші на безглузді дрібнички. Чудово це розуміючи, вона завжди охоче приймає чиєсь керівництво, будь то батьки, кохана людина або начальник на роботі. Тільки коли її позбавляють від необхідності самій приймати рішення і нести за них відповідальність, Коза здатна повною мірою насолоджуватися життям і прикрашати своїми яскравими емоціями життя інших.

Талановита і елегантна, з багатою фантазією і чуйним серцем, чарівно-егоїстична, Коза схожа на велику дитину. Можливо, з боку здається, що вона вимагає багато або чекає від інших, проте придивившись, ви побачите, що вона віддає все-таки нітрохи не менше.

У відносинах з коханою людиною Коза любить прикидатися слабкою і беззахисною, щоб про неї дбали, її оберігали, доглядали, плекали, як ніжний дивовижний квітка, і тому симуляція хвороб у поведінці Кози – не рідкість. Їй не подобається свобода, вона любить, коли її ведуть по життю, але – на ослабленому повідку, щоб Коза могла іноді і попустувати неподалік. Ця людина може бути таким незібраним і розсіяний, що впору і правда, приставляти няньку для догляду. Головна життєва мета Кози – знайти такого партнера, який би доглядав за нею, забезпечував і зігрівав своїм теплом. У відповідь вона теж готова віддячити своєю любов’ю, але буде дуже примхлива і вимоглива навіть в інтимному житті. Коза тривалий час буде шукати тільки забезпеченого партнера, тому що матеріальне в її натурі переважає чуттєве. Вона дуже обидчива, її зачіпає кожна безневинна жарт, кинута навіть не в її адресу. З-за образливості, впертості та егоїзму Коза часто має проблеми в особистому житті. До того ж, цей знак Зодіаку не відрізняється постійністю, і при виникненні проблем у взаєминах з партнером Коза без докорів совісті почне зраджувати йому. Якщо партнер бажає утримати Козу біля себе, її потрібно взяти під повний контроль, і оточити турботою і увагою — іншого не дано.


Залишити відгук