Вогняний Тигр — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Тигра: 1926, 1986, 2046

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяний Тигр.

Вогняний Тигр — природжений лідер у будь-якій справі. Трибун, дотепник і жартівник, він готовий будь-якого заразити своєю ідеєю, енергією і невтомністю. Дуже впевнений у своїх силах, часто займається тільки тим, що йому подобається, а якщо щось не виходить, не впадає в паніку, не розчаровується, а продовжує йти до мети. У всіх своїх планах і справах вогняного Тигра не варто розраховувати на сильну підтримку інших, тому що вони не завжди розуміють, хоча бояться це показати.

Вогняного Тигра важко стримувати свій ентузіазм і непомірну енергію, тому він завжди готовий діяти. Він любить переїжджати з місця на місце, відчуваючи все нові відчуття і здійснюючи захоплюючі відкриття. Він живе сьогоднішнім днем. Він занадто незалежний і чужий умовностей, і його переміщення складно передбачити. Єдине, у чому можна бути впевненим, так це в тому, що він завжди буде яскравим і впливовим. Стихія Вогню робить Тигра ще більш експресивним. Цей Тигр вміє вразити кого завгодно. Він чудово вміє використовувати свою енергію в роботі і при досягненні своїх цілей.

Він весь час шукає виходу своєї напруженої енергії і швидко реалізує свої ідеї на практиці. Іноді він занадто театральний. Він ще більше, ніж інші Тигри, прагне до лідерства і дуже переживає, якщо зазнає поразки. Він владний і сповнений гідності. Він дуже оптимістичний і не любить говорити «ні». Він завжди прагне чогось досягти, а домігшись, негайно починає сумувати за нової мети.

Імпозантного і чуттєвого, Вогняного Тигра важко неупереджено ставитися до подій свого життя.

Цей тип вогняного Тигра має вибухонебезпечний характер. Так як вогонь символізує жорстокість, війну і ясновидіння. Добре, що в знак Тигра переважає дві стихії Інь і Ян, — і це рятує його від руйнування. Будучи хижаком, він завжди залишається лояльним, тверезомислячим і активним — це королівський Тигр, він наділений віртуозністю, якщо тільки не стане циркачем. Вогонь приносить руйнування, але також і очищаючий світло. Земля його не годує, вода не напуває, не робить жорсткішими метал. Ці Тигри — воїни з життя, протестуючі проти загального укладу, художники. Їм не варто грати з вогнем, бо вони ризикують обпектися і згоріти. У всьому потрібна поміркованість.

Люди під знаком Вогняного Тигра беруться за все з великим ентузіазмом і розмахом. Вони люблять дії і завжди готові кинутися до мети, яка заволоділа ними. У них є всі якості від лідера і у них є здатність заражати оточуючих своїми ідеями, вони оптимісти і щедрі у всьому. А так само, як всі Тигри, вони мають дар, переконливого красномовства.

Їх сезон — літо, а краще себе почувають в жарку погоду. Вразливий орган — серце, їм потрібно постійно стежити за ним, так як Тигри живуть у повну силу. Потрібно завжди збавляти темп, інакше ризик заробити інфаркт дуже великий. Вони воліють гіркий смак, але для них підходять страви, з чичевицы, і м’яса, краще баранина.

Колір, завжди приносить удачу і щастя — помаранчевий.


Залишити відгук