Вогняна Змія — Китайський Зодіак

Роки Вогненної Змії: 1917, 1977, 2037

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Ця Змія – на все має свою думку і не боїться її висловлювати. Тон висловлювання залежить від її ставлення до предмету висловлювання. Якщо її чимось роздратували – чекайте отруйних і безжальних епітетів. Це не дуже в’яжеться з її зовнішнім виглядом та поведінкою. Вона товариська, доступна, ні коли, як кажуть, «не висовується», хоча володіє явними якостями ватажка і лідера. У цій Змії багато друзів, які цінують її за прекрасне почуття гумору, вміння вставити гостре слівце, моментально відпарирувати будь-яку жарт. Вогненної Змії слід бути більш поблажливими до чужих недоліків.

Сильна і владна Змія, душевно і фізично дуже активна. Додатковий Вогонь (оскільки Змія і сама по собі Вогненний знак) може зробити її дуже пристрасною і амбітною. Приваблива для всіх і наділена харизмою, яка може розтопити лід самого відчайдушного опору, вона втілює впевненість у собі і здатна бути лідером. За чоловіка, який народився в цьому році, люди охоче будуть голосувати, якщо йому заманеться піти в політику.

Хоча Вогняна Змія може відкрито обговорювати якісь питання, щоб з’ясувати думку більшості, вона від природи неймовірно підозріла і повністю довіряє лише собі. Вона також дуже скоро на осуд і звинувачення. Іноді вона замикається у вузькому колі друзів і радників, ізолюючи себе від світу і навіть не розуміючи цього. Вона сильна, наділена маніакальною жагою слави, грошей і влади, і тому наполягає на конкретних результатах. Послідовна і безкомпромісна, вона ставить перед собою далекі цілі і, одного разу діставшись до вершини, буде триматися за владу з усіх сил.

Вогняна Змія – сама чуттєва, палка і ревнива із Змій. Вона може або всією душею любити, або всією душею ненавидіти і часто буває поглинена собою і власними бажаннями. Вона завжди в гущі подій, і люди відчувають її присутність, де б вона не опинилася.

Змія, що відноситься до вогняного елементу і народжена під його заступництвом, згідно зі Східним гороскопом все життя тяжіє до далеких країнах і дуже любить подорожувати, так як подібна риса в неї закладена в момент народження і може при грамотному щодо визначити всі протягом циклу життя.

Вони досить чітко ділять людей на приємний і неприємних так з першим типом людей вони можуть трохи соромитись в момент спілкування, відчуваючи певну незручність при висловлювання певних думок, але а якщо доводиться спілкуватися з другою категорією то в цьому випадку, можливо, почути від представника цього знака зодіаку народилася під заступництвом стихії вогню вельми різкі і правдиві висловлювання, які можуть засмутити опонента своєю прямотою і неупередженістю.

Вогненним зміям не чужий авантюризм, вони обожнюють брати участь у різних активних заходах, до числа яких відносяться такі як подорожі на частинні відстані або вивчення маловідомих місць на планеті. Так як їм не чуже прекрасне почуття гумору і артистизм то при виборі альтернативного розвитку натури вони можуть зайняти гідне місце, на театральному терені, маючи при цьому великий успіх у людей, що цінують подібний вид мистецтва.

Вогненним зміям підходить літо, спекотна погода, так як в таких умовах вони прекрасно себе почувають, що є важливим чинником для комфорту особистості знака зодіаку. Але все ж емоції необхідно контролювати і тримати себе в руках, з метою забезпечення довгого часу життя і заощадження серцевого м’яза, так як вона дуже схильна в даному разі різних захворювань, що виникають на тлі розпускання емоції. Для врівноваження стану чудово підходить використання речей сіро-зеленого спектра.


Залишити відгук