Вогненний Півень — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Півня: 1957, 2017, 2077

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяний Півень.

Вогненний Півень – виключно сильна особистість. Природжений вождь і організатор, він вміло і з великим успіхом, веде за собою всіх, взагалі не цікавлячись, подобається їм це чи ні. Активний борець за справедливість будь-якими засобами, навіть за рахунок самолюбства інших. Людям, народженим у рік Вогняного Півня, співчуття і більш коректна поведінка з оточуючими, співслужили б непогану службу.

Це поєднання може породити метеор. Під впливом стихії Вогню цей Півень барвистий, дуже цілеспрямований і авторитарний. Він здатний діяти незалежно, точно і вправно. У гіршому разі, він може бути запальним, надто театральним і нервовим.

Будучи дуже принциповим і твердо вірячи у власний успіх, він може проявити відмінні здібності до управління і керівництва. Старанний і завзятий, Вогненний Півень фанатично тримається за свої погляди; якщо щось потрібно довідатися, він сам поїде збирати інформацію і проводити польові дослідження. Думка інших його не здатне похитнути, хоча в справах він професійний та етичний.

Часом він може бути надто жорстким і непохитним, і тому не може досягти компромісів, які потрібні для роботи. В результаті він буде розглядати людей і ситуації під мікроскопом. Якщо справи йдуть не так, як він очікує, він виступить у ролі інквізитора або спровокує масові заворушення.

І все ж у нього є талант організатора, і він може створити собі імідж активного громадського діяча. Незважаючи на недоліки Півня, їм рухають найблагородніші наміри.

Завдяки Вогненному спеку, цей Півень енергійний і дуже темпераментний. Він вимагає від інших стільки зусиль, скільки може дати тільки він сам. Він природжений лідер; може бути авторитарним, запальним, різким та нестерпним. Відсутність гнучкості і манія розглядати чужі недоліки під лупою призводять до його відчуження від колективу, незважаючи на те, що робить він це з найкращих міркувань.

Вогненний Півень невтомний, амбітний і грає по-крупному. Він володіє великими організаторськими здібностями, вміє керувати і розраховує тільки на свої сили, знаходячи своє місце в світі. Це особистість вперта та невтомна. У сердечних справах Вогненний Півень егоїст, вимагає вірності, а сам робить те, що йому хочеться. Він веде подвійну гру, щоб таким чином піти від відповіді в будь-який зручний момент.


Залишити відгук