Вогняна Щур — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Щури: 1936, 1996, 2056

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Вогняна Щур – новатор і боєць, готова довести до кінця будь-яку справу, особливо, нове та цікаве. Вона володіє таким гострим, непересічним розумом, здібностями робити прогнози, що іноді робить відкриття. Її вміння виживати в будь-якій обстановці, робити правильні висновки і будувати плани забезпечують впевненість у завтрашньому дні. Якщо б це Щур поборола в собі схильність до суперечок, пліток – вона забезпечила собі спокійну, стабільне життя.

Ця войовнича і енергійна Щур любить бути залученою у всі види діяльності і ніколи не втомлюється боротися за справедливість і краще життя. Цим людям подобаються подорожі і модний одяг. Вони відкриті, але по натурі агресивні. Тим не менш вони бувають самими великодушними з усіх Щурів. Незважаючи на те що вони енергійні і ідеалістичні, вони не прагнуть проявляти більшу дипломатичність і іноді можуть перестаратися в боротьбі за перемогу в суперечці або за підтримку.

Вони не дуже дисципліновані і будуть слідувати велінням свого серця швидше, ніж настанов розуму. Незважаючи на їх прихильність до будинку і сім’ї, тут вони відчувають, що їх обмежують. Такій людині необхідно більше місця і уваги, щоб наситити голод свого надмірно роздутого его. Вогняна Щур дуже незалежна і шалено любить змагатися. Її не влаштовує буденне існування. Якщо одного разу успіх пройшов повз неї, вдруге вона не упустить свого шансу.

Вогонь з’явився після того, як жар зародився в південній частині неба впавши на Землю запліднив її. Тепла і спекотна погода неба, от що до вподоби Вогню. У союзі з Пацюком Вогонь величезний творчий потенціал своєму власникові і неудержимость в руйнуванні. «Вогненні Щури» наділені орлиним носом і трохи розширено в нижній частині обличчя, що явно не подобається Щурам, адже вони прагнуть подобатися людям. Жінки в більшості своїй рудоволосі з яскравими червоними губами і вогненно пристрасним характером.

Невситимий запас енергії, якими наділені «Вогненні щури» просто не дозволяє їм сидіти довго на одному місці і постійно вимагає від них активних дії. Такі люди завжди прагнуть до пригод і хочуть бути завжди в центрі подій, незалежно чи буде це новий проект або ж чергова авантюра. У них досить незвичайне мислення і вони ненавидять, коли хтось намагається керувати ними або ж командувати. Свої думки «Вогненні Щури» намагаються висловлювати прямо, але властивий їм творчий порив часом може далеко їх завести. Такі Щури витривалі за своєю природою і можуть багато чого досягти.

Одним з мінусів людей народжених під знаком «Вогняна щур» є схильність до руйнування і іноді з ними трапляються напади невиправданої агресії, так що часом їх варто побоюватися. Специфікою поєднання Вогню і Щури є одна визначеність це або перемога, або смерть і тут не може бути ніяких компромісів! Вони дуже далекоглядні і кмітливі і з-за цього не терплять, коли хтось намагається оскаржити їх лідерство. З «Вогняних Щурів» виходять відмінні військові, в силу властивої войовничості, тязі до руйнування і командуванню. А от у сфері мистецтва у них мало що вийде, войовничість не залишає за собою право на творення. Не намагайтеся їм подрожать, це може погано закінчитися для вас.

Непогано переносячи спекотний і спекотний клімат, такі люди відчувають більш впевнено себе влітку. Найбільше «Вогненним Щурам» варто побоюватися серцевих і кишкових захворювань. Вони люблять гострі, добре приправлені спеціями страви. Однак для них це аж ніяк не корисно. Особливу перевагу вони надають стравам, приготованим з рису або баранини. Різкі перепади атмосферного тиску для них вельми небезпечні, і їх варто при зручних випадках уникати, з-за можливих проблем з серцем.

Удачу, успіх і щастя в житті «Вогненним Щурам» принесе червоний колір.


Залишити відгук