Вогненний Кролик — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Кролика: 1927, 1987, 2047

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Цей Кролик — загальний улюбленець. Хороший психолог, і дипломат, він з будь-яким будує стосунки довірчі, чесні і тривалі. Друзів не зраджує, змінює рідко, їх коло досить обмежений. Самодисципліна і неймовірна інтуїція дозволяє йому досить точно визначити свою, так і чужу, перспективу. При всьому при цьому, вроджений інстинкт самозбереження, що межує з боягузтвом, не дає йому можливості сповна проявити свій талант і здібності. У житті цього Кролика можуть бути високі досягнення, якщо його буде опікати і наставляти справжні друзі, які просто змусять його ризикнути в потрібний момент.

Це дуже яскравий, веселий і життєрадісний Кролик. Він володіє більш сильним характером, ніж інші Кролики, але не гірше вміє їх маскувати свої емоції за допомогою шарму і дипломатії. Це легкий і невимушений у спілкуванні людина. Навколишні позитивно сприймають його ідеї, тому що він вміє подати їх. Стихія Вогню може зробити Кролика любителем емоційних промов, особливо коли він чимось незадоволений. Він більше схильний до лідерства, ніж інші Кролики, але його методи керівництва досить м’які. Як і інші Кролики, Вогненний намагається уникати прямої конфронтації зі своїми ворогами і воліє тонко сплетені змови.

Вогненний Кролик володіє хорошою інтуїцією і психічними здібностями. Він відразу помічає будь-які зміни в навколишньому середовищі і легко виявляє такі реакції, як гнів і образа. Йому потрібні схвалення, щира підтримка і натхнення з боку.

Вогняна стихія надає кролику особливої динаміки в поведінці і життєвої діяльності. Крім усього іншого кролик вважається представником місяця і є прекрасним доповненням вогненної агресивної стихії. Основними показниками поведінки представників знака зодіаку є стриманість і надмірна обережність в рішеннях і дій. Яскравих представників належать до цього знаку виділяє красиве обличчя і досить яскрава зовнішність.

Основними відмітними рисами характеру є доброзичливе ставлення до людей перебувають у близькому колі оточення. Представники знаку зодіаку легко сходяться з людьми і мають у своєму оточенні велика кількість людей різних типажів і характерів.

Єдиним моментом, на який рекомендується звертати увагу є уникнення ситуацій, пов’язаних з невдалим перебігом певних моментів, так як стреси можуть зіграти погану роль в душевний стан людини. В разі того, якщо всі справи проходять на високому рівні успішності, то кар’єрний ріст людини забезпечує їй безбідне життя, що позитивним чином позначається на становленні особистості.

Якщо справи йдуть з перемінним успіхом, то це може негативним чином вплинути на загальний стан і скласти представника цього знака зодіаку на узбіччі життя. З метою уникнення подібного факту необхідно максимально грамотно користуватися своїми можливостями.

За станом душі дані представники знаку зодіаку і стихії, якою є вогонь їх можна віднести до творчим натурам, які прагнуть реалізувати себе в житті. Їм дуже підходять до душі заняття акторською майстерністю і чи вокалом, так як у більшості випадків для діяльності такого плану є всі передумови. Це дуже оригінальні люди з високим рівнем самоорганізації, що позитивним чином позначається на професійній діяльності виконуваної ними у звичні робочі дні.

За інформацією, яку містить в собі китайський гороскоп, зазначається перевагу серед інших сезонів літньої пори року як оптимального періоду часу для звершення висот різної значимості. Кролики вогню дуже сильно люблять жарку погоду і при цьому добре себе почувають. Хоча їм необхідно приділити особливу увагу серце і всіляко зміцнювати його з плином часу. Також рекомендується максимально виправдано проявляти емоції до якого-небудь питання і зводити до мінімуму кількість стресів з метою продовження життя.


Залишити відгук