Вогненний Кабан — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Кабана: 1947, 2007, 2067

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяний Кабан.

Вогненний Кабан енергійний, діяльний, грунтовно береться за будь-яку справу. Він прямолінійний у судженнях та висловлюваннях, для досягнення результату часто звик свідомо ризикувати. Це захоплива натура, швидко втрачає інтерес, якщо його щось відволікло. У грошових справах йому щастить, в домочадцям від ставиться з щедрістю, оточуючи їх увагою і турботою. Мабуть, іноді людям цього знака не вистачає обачності, так як дають про себе знати вроджена схильність ризикувати і захопленість.

Вогонь наповнює Кабана найсильнішими, дуже насиченими емоціями. Завдяки цьому він сміливий і відважний у починаннях і може втілювати свої плани в життя рішуче – а часом і безрозсудно. Він здатний досягти найвищого успіху або, деградувавши, впасти на саме дно, в залежності від того, який шлях вибере і наскільки міцна мотузка, якою він пов’язав свою невичерпну енергію і чуттєвість.

Вогненний Кабан ніколи не страшиться незвіданого. Безстрашний, оптимістичний і довіряє собі, він буде катувати удачу в усьому і досягне успіху на зло всім бідам. Їм рухає любов, і він постарається накопичити багатство, щоб забезпечити гарне життя всій своїй родині, яка для нього стоїть на першому місці. Легко робить ласку всім, навіть незнайомим людям, і відомий тим, що щедро обдаровує друзів.

В поганому настрої цей Кабан стає непоступливим, грубою, страждає від почуття провини. В цілому, однак, йому властива широта душі і відсутність забобонів. Йому подобається сфера виробництва та інші підприємства, де потрібна робоча сила, тому що він любить наймати на роботу багато людей і давати їм тим самим можливість досягти успіху.

Вогонь наділив цей знак невичерпною енергією. Ці особистості, вміють працювати з повною віддачею. У вищій мірі вони вперті, Вогненний знак Кабана (Свині) свій шлях вибирає тільки сам, а інакше він завжди чимось незадоволений в житті. Ці люди безстрашні, завжди впевнені у собі і оптимістичні. Може бути трохи зарозумілі і навіть агресивні. Все це з-за свого гарячого норову, вони завжди оточені людьми, які бажають зарядитися від їх енергії.

Вони обожнюють мобілізувати та об’єднати людей на якусь справу, і при цьому набувають багато послідовників і прихильників, перетворюючись при цьому у виключних лідерів. Людей під знаком Вогняного Кабана (Свині) переслідують крайності, і з цим важко щось вдіяти. Вони можуть злетіти дуже високо, а можуть і впасти в пекло.


Залишити відгук