Вогненний Бик — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Бика: 1937, 1997, 2057

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Цей Бик – підкорювач. Немає тих доріг, якими він би не пройшов. Все йому дається не так легко, але досить швидко: робить усе точно, грамотно і якісно. Розум, хватка, наполегливість, чесність часто дозволяють йому стати лідером. У нього друзів не так багато, але вони йому віддані все життя, втім, як і він їм. Сім’я у цього Бика міцна, дружна, в повному його слухняності. Непогано б вогняного Бика прислухатися до думки членів родини, адже вони, такі розумні і настирливі, теж не ликом шиті».

Такі люди – імпульсивні демонстратори. Їх найбільше турбує владу і власна важливість. Стихія Вогню посилює здатність Бика до самоконтролю і створює рішучий характер. В результаті такої Бик може бути сильніше і горделивее інших Биків. Винятком буде Металевий Бик, який часто перевершує Вогняного в цих якостях. Вогненний Бик матеріаліст, часто схильний до манії величі. Потрапляючи в нове місце, він проводить послідовну роботу по позбавленню від тих речей і людей, яких вважає марними і невідповідними. При цьому він часто применшує гідності інших. І все ж частіше він об’єктивний і відвертий, однак може бути досить жорстким з тими, хто намагається суперечити йому.

Стихія Вогню може викликати інтерес Бика до армії і битв. Іноді Вогненний Бик навіть вважає, ніби життя складається виключно з боротьби з опонентами. Вогненний Бик часом переоцінює свої здібності і слабо прислухається до почуттів інших людей. Незважаючи на все це, він – володар чесної душі і він не прагне домінувати над іншими. Його сім’я багато чого отримає завдяки його праці, і він буде любити своїх близьких і піклуватися про те, щоб у них все було. Вогненний Бик ніколи не забуває про свої обов’язки. Він, навпаки, завжди на передовій і готовий кинутися в бій.

З південної сторони на небі була народжена спека, коли вона опустилася вниз запліднила землю. Так був народжений Вогонь. Стихія вогню уособлює розпалений опівдні, Південь, літо. Це енергія Ян, вона руйнує, горить, спалює. Зазвичай такі люди, мають яскравий колір обличчя.

Вогненний Бик по своїй натурі владна особистість, яка любить нав’язувати всім свою думку. У трудовому колективі вони сумлінні й старанні. Їх погляд просто непохитний. І якщо раптом події починають розвиваються не так, як вони запланували, це погано відбивається на оточенні. Крім іншого вони часто схильні тимчасовим настроям і часто не рахуються з думкою інших. У них безліч різних якостей, необхідних для лідера і часто досягають влади, грошей і слави. Вогненний Биків притягує політика, вони яскраві індивідууми. Часто їх агресію провокує їх же повільність, роблячи невірний хід у грі. Але Вогненним Бикам не треба захоплюватися цими іграми, так як їм здається, що перемога близька насправді це лише ілюзія. У момент розчарування Вогненний Бик відчуває страх перед поразкою. Люди вогненні Бики не стандартні, вони завойовники і їм не треба заривати свій талант у землю. Дуже часто вони оточені вірними і близькими друзями і віддані своїм близьким.

Їх сезон — літо, в жарку погоду вони відмінно себе почувають. Вразливі органи вогняного бика — тонка кишка і серце. Вогняні Бики люблять гіркуватий їжу, але для них корисні страви з баранини і рису. Цим Бикам потрібно проявляти обережність і постаратися уповільнити свій ритм життя, так як їх природі притаманна повільність, вони не люблять будувати даремно свої плани. Вогняні Бики мають любов до насолод із-за цього в похилому віці це може викликати серцевий напад.

Колір удачі і щастя — червоний.


Залишити відгук