Вогняна Мавпа — Китайський Зодіак

Роки Вогненної Мавпи: 1956, 2016, 2076

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Вогняна Мавпа – дуже шанована в суспільстві. Розумна, енергійна, обдарована вона жваво цікавиться абсолютно всім, що відбувається навколо. Дуже часто піддається спокусі втягнутися у справу, яка їй абсолютно не потрібно ні для душі, ні для вигоди.Ця Мавпа не любить поруч людей сильних, авторитарних, наполегливих, тому що вони можуть змішати всі її плани.Вогняні Мавпи відомі, цікаві, товариські, мають багато прихильників, заводять романи на стороні, але своїм обранцям і супутників життя залишаються дуже відданими.Реальна оцінка своїх і чужих достоїнств, лояльне ставлення до чужих недоліків, захистили б цю Мавпу від багатьох неприємностей.

Активна і енергійна Мавпа, природжений лідер і винахідник. Самовпевнена і рішуча, виразна і правдива, дуже любить протилежну стать. Вогонь наділяє її великою життєвою силою; вона схильна тяжіти над тими, хто не так напористий, як вона сама, і повчати їх. Вогняна Мавпа володіє багатою уявою, і їй треба стежити, щоб її ідеї не випереджали її. Вона винахідлива, але дуже обережно прораховує наслідки.

Вогняну Мавпу завжди нестримно тягне до вершин її професії. Вона дуже сильний суперник і дуже жадібна. Її творча сила живиться волею, нагальною потребою та ініціативою. Вогняна Мавпа – сама сильна і владна з усіх Мавп. Вона отримує задоволення від контролю над ситуацією. Може бути незговірливою і впертою, якщо у неї поганий настрій. Любить посперечатися. Їй везе в ризикованих підприємствах, тому що вона вміє точно розраховувати ризик. Але, демонструючи оточуючим напористість і зібраність, ця Мавпа потай похмуро підозрює всіх в можливій зраді.

Яскравий життєлюб, що володіє енергією термо електростанції, цей знак може виявитися відважним, кидаючись головою в прірву і розраховуючи виключно на свою інтуїцію. У ньому сильний дух змагання: він завжди хоче бути першим, відкривати нові шляхи й доводити, що його ініціативи найкращі. У цьому сенсі він незаперечний лідер. Оскільки він дуже впертий, то легко вплутується в суперечку, особливо якщо йому заперечують. Від його дратівливості страждають насамперед близькі.

Рішуча, досить щира для Мавпи і дуже емоційна, Вогняна Мавпа обожнює пурхати, як метелик, з квітки на квітку, не маючи поняття про вірності. Це великий серцеїд, що використовує своє красномовство і чарівність для підкорення протилежної статі. Але він, зазвичай, не здатний підтримувати тривалі та міцні відносини.


Залишити відгук