Вогненного Коня — Китайський Зодіак

Роки Вогненної Коні: 1906, 1966, 2026

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яний Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Вогненного Коня – це просто ураган, вона неповторна. Буйний, невгамовний характер не дають їй ні хвилини спокою. Її життя насичена трудовою і громадською діяльністю. Навколо неї завжди життя кипить, на все у неї вистачає часу і сил. Цей Кінь – оратор, трибун. Вона не залишить поруч байдужих, здатна підняти і повести за собою маси на будь-яку справу. Вогненного Коня – явний ватажок, лідер і нікому не готова поступитися верховенство. Поради або побажання вона сприймає і як спробу відвести її від справ. Вогненний Кінь багато обожнюють за позитивну енергетику, почуття гумору, але такі якості як запальність і грубість, досить часто, псують враження.

Епатажна, підприємлива Кінь, наділена чудовим інтелектом і великим особистим магнетизмом. Вона намагається змінити те, що хоче, силою волі і примусом. Будучи самої сміливої з усіх місячних знаків, у своїй гонці до мети вона може забути про обережність.

Це подвійний вогненний знак (Вогонь також є основною стихією Коні), і така людина буде легкозбудливою і запальним. Вогненний Кінь легко збити з пантелику; вона дуже непостійна, щоб виконувати повторювані завдання. Вона своєрідна, дотепна і чарівна, але нескінченний потік блискучих ідей робить її надзвичайно мінливою. Вогненного Коня багатогранна, їй потрібно гострота і різноманітність в життя. Найбільше задоволення їй приносить подвійна або потрійна життя або оволодіння кількома цікавими і вигідними професіями.

Дуже любить подорожувати і діяти, передбачає нові тенденції, найбільш ефективно працює, якщо входить у частку. Рідко визнає чийсь контроль, навіть з боку вищестоящих людей. Здатна настояти на своєму, постійно прагне перевершити себе.

Вогненного Коня любить змагатися і обожнює гострі відчуття. Вона може з першого ж погляду точно оцінити будь-яку людину і ситуацію, вміє взаємодіяти з ким завгодно. Здатна вирішувати делікатні і складні проблеми, але, на жаль, любить посперечатися і веде себе нерозважливо. І при її швидкості і реакції вона ніколи не здасться без бою – і можна робити ставки на те, що вона переможе.

Вогненного Коня імпульсивно за своєю природою, її ініціатива і збудливість іноді переходять всі межі. Ці люди Активні, багатосторонні і гарячі, їм потрібні сильні емоції, щоб довести самим собі, що вони ще живі. Якщо їм щось спаде на думку, то вся їхня непохитна воля збереться в один кулак, щоб дійти до бажаної мети. На щастя, у них є талант, виплутуватися зі складних ситуацій.

Вони винахідливі, володіють даром розплутувати складні проблеми, а труднощі, які вони зустрічають тільки стимулюють їх розвиток та зростання. Однак їм часто не вистачає сталості і наполегливості. Люди, народжені під знаком вогненної коні самі дуже швидко втомлюються від власних планів. Коли їх мета досягнута, вона тут же втрачає свою привабливість.

В любові та особистому житті пошук задоволень часто перетворює їх в необов’язкових і не схильних до вірності. Їх постійно тягне все нове. Вогненного Коня витрачає свою енергію не замислюючись, і коли вона закохана, то не зупиниться ні перед чим, і доб’ється бажаного результату.


Залишити відгук