Вогняна Коза — Китайський Зодіак

Роки Вогненної Кози: 1907, 1967, 2027

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Ця Коза (Вівця) – самолюбний, на відміну від інших, йде по життю цілеспрямовано і вперто. Вона розуміє, що сама багато чого не доб’ється, тому сповна використовує природні дані: красу, чарівність, ораторське мистецтво і лестощі. Любителька галасливих компаній, прогулянок, походів по магазинах не думає про завтрашній день, може витрачати все відразу, потім думати, як бути далі. Цієї Кози (Вівці) слід бути більш економною, дбайливою, прислухатися до дружнім ради і повчанням.

Вогняна Вівця міцно стоїть на ногах. Її творчі здібності пов’язані з артистизмом і вмінням зіграти чужий твір, а не скласти власне. Вона добре вміє подати свої сильні сторони і затінити слабкі. По можливості намагається жити в окремому будинку. Потурає собі в усьому, що стосується особистого комфорту, і дуже любить розваги. Так що, швидше за все, вона буде жити не по кишені, і це може зашкодити її справах.

Під впливом стихії Вогню ця Вівця дуже енергійна і наполеглива. Якщо її зачепити, вона відразу ж висловить все, що про вас думає. Вона спокуслива і витончена, але її емоційність часом виходить за межі розумного. В гіршому випадку Вогняна Вівця приймає бажане за дійсне, замість того щоб оцінити переваги цієї ситуації. Вона завжди полює на журавля в небі і страшенно сердиться, коли їй не вдається його схопити.

Вогонь наділив цю Козу (Вівцю) яскравою іскрою, нагороджує багатою інтуїцією і навіть сміливістю, що не властиво іншим її сестрам. Творча, імпульсивна, непостійна, людям під знаком Вогненної Кози (Вівці) потрібно виражати свої емоції, але роблять вони це з часткою театральності і драматизму. Але головне, ця людина щирий і прямий. Незважаючи на гадану з боку м’якість, він може поставити всі крапки над «і» з достатньою жорсткістю і потужною енергією, що залишає в подиві і чужих, і своїх.

Ця Коза (Вівця), як і інші її типи, любить зручності і комфорт, їй дуже подобається, коли її затишне житло. Тут вона бачить себе в ролі гарної господині. Головний її недолік — це відсутність наполегливості, що сильно заважає їй рухатися наміченим шляхом. Протиріччя і в тому, що Коза (Вівця) сильно потребує свободи дій, а її нерішучість часто ускладнює їй досягати успіху. Крім того, часом вона дещо песимістична, і часто бачить недоліки інших, а не достоїнства, і це сильно заважає їй відчувати і бути щасливою.


Залишити відгук