Вогняний Дракон — Китайський Зодіак

Роки Вогняного Дракона: 1916, 1976, 2036

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Цей Дракон – лідер, який ні на кого не сподівається: все перевірить, чи все врахує, все оцінить. Його намагаються не підводити, тому що він завжди входить у положення інших, допомагає, радить, наставляє. Таке ставлення до оточуючих, в його купе з чесністю, працьовитістю приносять йому додаткові дивіденди у вигляді готовності піти за ним на будь-яку справу. Скритність і замкнутість заважають йому повністю розкрити свої численні таланти і здібності.

Вогняний Дракон – самий справедливий і веселий з усіх, що найбільше любить змагатися. Але, незважаючи на вимогливість і агресивність, він наділений невичерпною енергією і може багато чого запропонувати людям. Проблема в тому, що він – уособлення переваги і влади, тому люди бояться або соромляться його. Він здібний керівник, але часто хоче, щоб до нього ставилися як до месії, і тим все псує. Вогонь робить Дракона надзвичайно цілеспрямованою і наділяє його замашками диктатора. Вогняний Дракон тисне на навколишніх навіть тоді, коли йому і не чинять опір.

Насправді, він відкритий і м’яка людина, який завжди правдивий і об’єктивний. Його критика об’єктивна; він здатний вести за собою натовп людей, захоплених його яскравою особистістю. Вогняний Дракон по натурі будівельник імперій і прагне до встановлення досконалого порядку, на чолі якого буде, звичайно, він сам.

Вогняний Дракон нерідко палахкотить ненаситними особистими амбіціями, буває запальний і неучтив, не здатний змиритися з чиїмось недосконалістю. Він дуже любить узагальнювати, поспішає зробити висновки і навішувати ярлики на людей, не даючи їм навіть висловитися.

Стихія вогню покровительствують даного знаку зодіаку наділяє яскравих представників певними здібностями і рисами характеру, які визначають принцип життєвої позиції і допомагають вибрати свій шлях. Також є сильний відбиток на всій моделі поведінки. Китайський гороскоп, повністю розкриває вплив елемента на представника знака вказує на наявність в рисах таких елементів як надмірна агресивність і легке досягнення стану роздратованості. Також їм притаманний дар ясновидіння, яким Моні користуються, маючи на це бажання і прагнення займатися подібною діяльністю в особистих інтересах.

Це відверті люди, які можуть висловити думку про конкретної персони дивлячись їй в очі, вони не люблять викручуватися і брехати так як їм подібна поведінка здається далеким і не природним. У представників знаку зодіаку є досить широкий запас власних амбіцій, які також прямим чином впливають на всю поведінку і життєдіяльність драконів суспільстві людей.

При необхідності виконання певних дій з метою відстоювання власних інтересів на шляху досягнення мети вони не бачать перешкод і використовують всі доступні засоби.

Зазначається, що це дуже працьовиті люди, які добре себе показують як на виконання роботи, що вимагає докладання значних фізичних зусиль так займаючись розумовою роботою. Це дуже товариські люди легко виходять на контакт. Деякі вважають, що їх товариськість не має меж, і тому уникають зав’язування розмов на певну тематику, яка може призвести до тривалого спілкування.

Відмінною особливістю представників знака зодіаку також є самостійний контроль, і вміння гармонійно використовувати сили, досягаючи розслаблення внаслідок виникнення можливих стресових ситуацій.

Дракони обожнюють літо і теплі дні. Вони чудово переносять високі температури. Але все слід берегти серце і кишечник і уникати ситуацій, які можуть вплинути негативним чином на ці органи. Дракони деревного типу не байдужі до фіолетового кольору і намагаються його використовувати у всіляких ситуаціях.


Залишити відгук