Вогняна Собака — Китайський Зодіак

Роки Вогняної Собаки: 1946, 2006, 2066

Активна стихія: Вогонь

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Вогняна Собака здатна легко добитися високого становища за рахунок своєї чесність, енергійність, готовність взяти участь у всіх заходах. Легкий норов, веселий характер роблять її не тільки душею, а й лідером колективу. Цікавиться всім новим, незвіданим, намагається впровадити щось в життя. Невміння вчасно зупинитися, проаналізувати свої досягнення і невдачі, нерідко значно віддаляють від неї поставлене.

Дуже яскрава і приваблива Собака, яку відразу видно: вона зваблива і одночасно з цим дружелюбна. Якщо її примушують до чогось проти її волі, вона бунтує і веде себе зухвало. Користується великим успіхом у протилежної статі. Вона – душа компанії, слова не розходяться з ділом, а успіх і слава її не псують. Вогонь надає їй імпульсивність, і якщо на неї напасти, вона стає настільки небезпечною, наскільки може. Це Собака, яка не тільки голосно гавкає, але і боляче кусається.

Життєрадісна і самовпевнена Вогняна Собака володіє великою притягальною силою і може переконати інших слідувати за нею. Завдяки незалежного духу і сміливості вона не боїться, що інші можуть нею скористатися. Вона постійно тягнеться до нових вражень та пригод. Їй потрібен хороший приклад, щоб рівнятися на нього, і їй більше подобаються старші люди, у яких вона може навчитися чогось важливого або які можуть привнести стабільність в її життя.

Вогонь робить її творчою особистістю, ясною і чистою в своїх проявах. Вона наділена неймовірною силою волі і природного чесністю, і тому їй важко чинити опір. Її весела вдача в поєднанні з природженою Собачої вірою і ідеалізмом допоможуть їй досягти успіху в амбітних починаннях і подолати серйозні перешкоди.

Під заступництвом Вогню посилюється збудливість Пса, його ініціативність, він одержимий невгамовною жагою діяльності, хоча і не вплутується в складні ситуації. Багатосторонній і непостійний, Вогненний Пес прагне прожити кілька життів. Інтриги і авантюри приваблюють його набагато більшою мірою, ніж його родичів.

Вогонь робить цього Пса дуже палким і пристрасним. Він не терпить, щоб йому суперечили, А якщо це відбувається, миттєво спалахує. У вищій ступеня свавільний, він володіє неабиякими здібностями протистояти труднощам. Це творча особистість.

Йому властива щирість, і хоча він іноді нетерплячий і дратівливий, це не заважає йому завойовувати симпатії оточуючих. Часто Собаці потрібен приклад для наслідування, він намагається зблизитися зі старшими за віком людьми, більш досвідченими і загартованими життям.


Залишити відгук