Земляний Тигр — Китайський Зодіак

Роки Земляного Тигра: 1938, 1998, 2058

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Водолій

Стихії: Дерев’яний Тигр, Вогняний Тигр, Земляний Тигр, Металевий Тигр, Водяний Тигр.

Земляний Тигр — дуже щасливий, везучий, успішний, тому що може присвятити себе одній справі, намагається бути чесним. У нього багато друзів, ділових партнерів, яким він завжди готовий допомогти, в той час, коли від них не готовий прийняти навіть рад. За характером статечний, серйозний, дуже дорожить своєю репутацією. Облік думки оточуючих міг би багато в чому полегшити життя земляним Тиграм.

У цього Тигра більш тихий і відповідальний характер. Він тепло звертається з людьми, за що і подобається їм, він зазвичай практичний і реалістичний у своїх вчинках. Він жадає досягнень. Він не робить поспішних висновків і рідко виходить з себе. Оточуючі вважають його вдумливим, зрілим і проникливим.

Стихія Ґрунту робить Тигра більш стабільним, нагороджуючи його підвищеною увагою, яке дозволяє йому більш старанно працювати, а також об’єктивністю у важливих питаннях. Хоча він може бути дуже яскравою особистістю, як і інші Тигри, він все ж таки більш розумний і розсудливий. Він бачить обставини в істинному світлі і рідко дозволяє емоціям затьмарити свій погляд.

Ґрунтовий Тигр намагається побудувати відносини на основі корисності, він швидше обережний, ніж безрозсудна. Він застосовує свої знання і навички в тих областях, з якими добре знайомий і які можуть принести йому цінну виручку. Іноді Ґрунтовий Тигр буває надмірно гордий, бесчувствен і нечула, особливо коли зациклюється на чому-небудь.

Ґрунтовий Тигр рідко вибирає для себе дуже активний і повний пригод стиль життя, хоча він може змусити інших повірити в те, що живе вкрай насиченим життям. Він реаліст. Спочатку він прагне бути найкращим, а коли досягає цього, починає вести себе дуже неприємно: скандалить і шокує публіку, щоб залучити до себе увага, як і всі Тигри. Проте в роботі він завжди серйозний і зосереджений на кар’єрі. Його основний знак змушує його прагнути до поліпшення свого соціального статусу і домагатися визнання своїми власними силами.

Люди під знаком Земної тигра врівноважені і розумні, завжди твердо стоять на землі, мають велике коло друзів і постійно стежать за зовнішністю. Звикли діяти з великою обережністю, перш ніж щось почати, вони детально вивчать свою позицію. Вони намагаються завжди поступати чесно, вони готові досягти висот в певній галузі, і не відволікаються на інші речі. Дуже часто люди під знаком Земної Тигра дуже заглиблені в певній галузі, що не прислухаються до оточуючих. Можливо це пов’язано з тим, що у них розвинена інтуїція особливо у справах. Вони мають сильне почуття власності, досягають своїх цілей не відразу, а через постійні зусилля. Такий тип Тигра може легко пустити вхід свою хитрість і шантаж. Вони блискучі фінансисти і спритні комерсанти, а ось в сім’ї — деспоти. У жінок знака Тигра є незвичайний шарм, який нагадує жінку —вампіра. До зрілих років вони зазвичай досягають успіху.

Хоча Тигри люблять штурмувати фортеці, їм потрібно побоюватися цього і розширювати свої горизонти. Їм не можна довго проводити час без руху, частіше виходити з панцира, інакше земної тигр може перетворитися в кішку. Йому життєво необхідно рух і подорожі.

Кращий час для них серпень, коли клімат робиться більш вологим. Найвразливіші місця – кінцівки і селезінка. Вони сильно люблять солодке, але варто споживати його менше. З м’яса краще віддавати перевагу конині. Вирішивши розслабитися, вони перетворюються в ручного кота. Їм потрібно підтримувати свою форму, і займатися фізичними вправами, і в жодному разі не переїдати, вживати якомога більше сирих фруктів і овочів.

Колір, завжди приносить удачу і щастя – яскраво-жовтий.


Залишити відгук