Земляна Змія — Китайський Зодіак

Роки Земляний Змії: 1929, 1989, 2049

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Телець

Стихії: Дерев’яна Змія, Вогняна Змія, Земляна Змія, Металева Змія, Водяна Змія.

Земляна змія завжди впевнена, зосереджена і зібрана. Ніколи не поспішає, щоб не помилитися – не любить псувати враження про себе. Точно і в строк виконає будь-яке завдання, і буде старатися ще більше, якщо її праця буде оцінена. Цієї Змії можна довіряти в банківській справі, бізнесі, тобто там, де потрібна точність і чесність. Земляну Змію люблять за доброту, здатність співчувати і розуміти інших. У неї чимало друзів. Непогано складаються стосунки в родині. Іноді ця змія захоплюється і втрачає пильність, що приносить чимало неприємностей.

Тепла і безпосередня Змія, яка повільно, але вірно складає думку про людей і ситуаціях. Грунтова Змія більш принципова, наполеглива й надійна, ніж інші Змії, вміє впливати на публіку і успішно працювати в команді.

Завдяки своїй широті огляду і вродженим Зміїним амбіціям, вона може взяти справу під контроль і навести мости, коли навколо панує хаос і паніка. Грунтову Змію важко зупинити, вона може не підкоритися навіть громадській думці. Ця Змія постійна у своїх переконаннях і залишає за собою право приймати власні рішення. У неї чуття на нові тенденції і можливості, і вона вміє скористатися ними раніше, ніж інші їх хоча б помітять.

У загальному і цілому вона – найбільш витончена і красива з усіх Змій. Спокійна, зібрана і нескінченно чарівна. Вірна друзям. У неї завжди багато прихильників. Грунтова Змія консервативна, з грошима звертається економно, працьовита і систематична, і тому досягне успіху в банківській справі, страхуванні, вкладення в нерухомість і зможе навчитися співвідносити свої потреби з наявними ресурсами. Це Змія, яка знає межі своїх можливостей і намагається не перенапружуватися.

Так як стихія землі є оптимальним умовою для спокійного і комфортного життя змій в природних умовах даних показник накладає особи відбиток на людей народженого під цим знаком зодіаку згідно з відомостями, наведеними в такому працю астрологічного типу, яким є Східний гороскоп. В якому грамотно прописано вплив певних стихій на поведінку знаків зодіаку в той чи інший період часу. Відповідно до цього виходить, що земна змія володіє певними якостями, які мають оточуючих її людей до раскрыванию перед нею всіх своїх таємниць, так як вона досить доброзичлива до всіх людей і до того ж вельми чарівна, що також сприяє до спілкування.

Але крім зовнішніх ознак зазначається, що ця людина дуже розважливий і досить ґрунтовна у вчиненні певних дій, які мають пряме відношення до ділової діяльності. Тому, як правило, змії вдається домогтися поставлених цілей і уникнути ситуацій пов’язаних з допущенням помилок. Також земна змія збирає і примножує блага різного плану, що в переважній кількості випадків надає їй певний статус і дозволяє жити з досить високим комфортом.

Представники деревної змії дуже любить власний будинок, і тому відчувають певне тяжіння, пов’язаний з перебуванням у рідних приміщеннях. З метою уникнення ситуацій, при яких змія може піти в глибоку депресію необхідно не допускати подібних застійних станів і розважатися, відвідуючи громадські місця.

Оптимальним пори року для даного знака зодіаку є кінець літа, коли переважає волога погода відмінним чином впливає на самопочуття змії. Також дуже корисно певну кількість часу проводити на природі і використовувати у повсякденному побуті оливковий колір.


Залишити відгук