Земляний Півень — Китайський Зодіак

Роки Земляного Півня: 1909, 1969, 2029

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Діва

Стихії: Дерев’яний Півень, Вогненний Півень, Земляний Півень, Металевий Півень, Водяний Півень.

Люди, народжені в рік Земляного Півня, відрізняються проникливістю і глибоким розумом. Зазвичай, це толкові майстри своєї справи, успішний як у сфері бізнесу, так і в області фінансів. Земляний Півень наполегливий за своїм характером, цілеспрямований і, якщо вирішив, буде втілювати задуману завдання, виявляючи завидну завзятість. Він працьовитий, тому в робочому колективі його цінують, прислухаються до його думки. Цей півень любить працювати, а ось відпочивати практично не вміє. У любові земляний півень постійний, щирий і цілком готовий на деякі жертви. Характер цього півня сповнений парадоксів! Цей Півень уміє працювати! Але іноді потрібно і відпочити…

Старанний Півень, схильна до аналізу, який завжди докопується до правди, рано дорослішає і складає власні банки даних. Завдяки впливу стихії Грунту він акуратний, успішний і уважно виконує доручення. Знає, як відкинути в сторону дрібниці, які відволікають, і побачити справжні, холодні факти. Він приходить до фінішу першим.

Він не боїться серйозних зобов’язань і виправдовує репутацію Півня як людини, який слів на вітер не кидає. Простий і догматичен, його дуже тягне до місіонерства. Любить зборів-проповіді, перестерігає всіх слідувати його блискучому приклад і багато працювати. Він буде радий вести просту й строгу життя, якщо робота того варта. Фанатичний прихильник систематизації, зберігає всі папірці, документи розкладає по папках і записує на майбутнє всю інформацію.

Ґрунтовий Півень – вимогливий керівник, суворий педагог і жахливий критик, він сіє і жне від зорі до зорі. Якщо його починання практичні, він досягне вершин успіху і тим окупить свої старання.

Управляє цим Півнем Земля, тому його приваблюють безпеку і комфорт. У нього талант вирішувати практичні питання, він обов’язковий і ефективний працівник. На будь-якій роботі його дуже цінують за здатність приймати рішення і зрілість суджень.

Земляний Півень відкидає нововведення, прагне дотримуватися усталених правил і традицій, тримається за них як потопаючий за рятувальний круг. Даремні або тимчасові речі йому не подобаються. Ще одна характерна риса: він дуже критичний по відношенню до інших, особливо близьким. Цей Півень самий холодний і врівноважений зі своїх родичів. Він жорсткий і нечутливий до чужих емоцій.


Залишити відгук