Земляний Щур — Китайський Зодіак

Роки Дерев’яної Щури: 1948, 2008, 2068

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Стрілець

Стихії: Дерев’яна Щур, Вогняна Щур, Земляний Щур, Металева Щур, Водяний Щур.

Земляний Щур – витримана і працелюбна. Її недоліки вдало нівелюються численними достоїнствами, тому її цінують, люблять і поважають. Ця Щур не буде просто так ризикувати, вона вибере шлях довший, важче, але безпечніше. Правда, нерішучість і сумніви затягують прийняття серйозних рішень, тому вона часто запізнюється, і, буває, несе непоправні втрати. Рішучість та оперативність – це те, чого так не вистачає Земляного Щура.

Грунтова Щур рано дорослішає. Для неї щастя – категорія одного порядку з дисципліною, високим рівнем життя і, зрозуміло, безпекою. Така людина буде намагатися розвинути позитивні риси свого характеру і таланти. Він реалістичний і абсолютно не схильний пустим мріям і хибним очікуванням. Йому подобається підтримувати з усіма гарні стосунки, і якщо на роботі він знаходить вірних друзів, він залишиться тут надовго. Він може концентруватися на декількох предметах одночасно і старанно виконувати свою роботу. Якщо говорити про недоліки, то він може бути занадто націлений на результат і досягнення, надто впевнений у тому, що він все робить правильно, і неуважна до інших, особливо якщо він поспішає зробити роботу і хоче, щоб все було саме так, як він скаже.

Така людина дуже переживає за свою репутацію та імідж, але може виявляти теплоту і захищати тих, кого любить. У нього високі матеріальні запити і він завжди порівнює свої досягнення з досягненнями однолітків. Іноді він буває дуже практичний і жадібний до грошей. Грунтова Щур не любить ризикувати і рідко сподівається на вдалий шанс. Вона випливає з існуючими правилами та методології роботи і очікує, що інші роблять те ж саме. Відповідно, така людина буде просуватися вперед повільно, але вірно.

Земля з’явилася, коли волога, з неба впала вниз. Землі властиво літнє сонце і починається холодний вітерець осені. Земля є символом домашнього вогнища та життя. Земні Щури часто виявляють схильність до грунтовних роздумів, що часом може принести їм шкоду. Їм постійно потрібно рухатися вгору і досягати цілей, інакше вони можуть просто загинути від простої рутини і побуту. Вони непробивні прагматики і егоїсти. Вони втілення плідності в справах і реалісти в житті, але не позбавлені відмінною хитрощі. Земні Щури обережні економісти і хороші підприємці. У таких людей хороші сім’ї, і в цих сім’ях вони лідери, так як не люблять коли намагаються оскаржити їх верховенство.

Цим щурам потрібна постійна активність і рух, інакше вони пропадуть. Їх мудрість часом пригнічує почуття спокуси і пристрасті. У своїх справах Земні Пацюки намагаються не зволікати, так як повільність породжує у них стрес і дратівливість.

У цих людях поєднується величезна хитрість і холоднокровність, що дозволяє уникнути небезпеки і ризику, навіть не дивлячись на те, що вони безупинно прагнуть наростити свій капітал. Земні Щури дуже впевнено і наполегливо рухаються до поставленого завдання, зводячи нанівець впливу випадковостей і неприємних пригод. Хоча порівняно з іншими видами Земні Щури і володіють меншою схильністю до авантюризму, це з лишком компенсується ощадливістю і завзятістю при виконанні якої-небудь задачі. Вони не будуть ризикувати, поки все ретельно не вивчать і не перевірять, і тільки тоді візьмуться за справу.

Вони не скупляться на подарунки і всіляко виявляють свою любов і турботу до близьким людям. Але їх надмірна увага до своєї зовнішності, яка служить лише для гри на публіку, може здатися пафосною і зайвим.

Найбільший підйом сил вони відчувають під кінець літа, коли повітря стає більш вологим і відчувається швидкий прихід весни. Органи, які найбільше схильні до захворювань у Земних Щурів це шлунок і селезінка (що пов’язано з їх сильним захопленням солодкою їжею). Найбільшу перевагу вони віддають страв і яловичини і кукурудзи. Через пристрасть до солодощів Земні Щури часто страждають ожирінням і тому активний спосіб життя і правильне харчування їм просто необхідні.

Жовтий колір є символом благополуччя і успіху для Земного Щура.


Залишити відгук