Земляний Заєць — Китайський Зодіак

Роки Земляного Кролика: 1939, 1999, 2059

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Риби

Стихії: Дерев’яний Кролик, Вогненний Кролик, Земляний Заєць, Металевий Кролик, Водяний Кролик.

Земляний заєць – наполегливий, працьовитий, з добре розвиненим почуттям передбачати ситуацію на перспективу. Статечність, розум і докладність роблять його гарним партнером в будь-якій справі, особливо пов’язаних зі сферою обігу солідних фінансових коштів. Зайва перестраховка і настороженість значно звужують можливості самореалізації цього Кролика.

Це дуже серйозний і твердий Кролик, його цілі чіткі і визначені, він дуже розумний і прораховує кожен свій крок. Він обережний у прояві емоцій, урівноважений, проникливий; у нього завжди реалістичний погляд на речі. Все це подобається тим, хто в суспільній ієрархії стоїть вище нього.

Стихія Ґрунту робить Кролика більш постійним і менш потакающим своїм бажанням, хоча це сталість – пасивного виду. Ґрунтовий Кролик – самозаглиблений інтроверт, який йде в себе, як тільки у нього виникають проблеми. Він намагається зберігати гармонію зі своїм внутрішнім світом і тільки при цій умові може ефективно діяти в зовнішньому світі. Він ніколи не сумнівається в тому, як можна використовувати наявні ресурси для мудрого рішення проблеми.

Ґрунтовий Кролик – матеріаліст; найбільше його турбує власне благополуччя. Він буває байдужий до потреб інших людей, якщо вони не збігаються з його власними цілями. Однак у нього досить смирення, щоб усвідомлювати свої недоліки і намагатися впоратися з ними.

Згідно з даними китайського гороскопу земля є символізує фактором відповідним повільного протіканню процесу трансформації різних форм і змістів. Це чудове місце, для того щоб кролик почував себе спокійним і умиротвореним обстановці. Враховуючи цей факт, слід зазначити, що знак зодіаку вельми прихильно впливає на представників даного типу, наділяючи їх урівноваженим характером і здатністю до швидкої регенерації внутрішніх ресурсів організму.

Стихія землі прямим чином впливає на поведінку кроликів, посилюючи флегматичність, що веде за собою появу яскравих рис у поведінці виражаються любов’ю до проведення вільного часу вдома і уникнення відвідування різних заходів розважального плану. Це необхідно враховувати і не ображатися на представників цього знака зодіаку бо як подібна поведінка є прямим доказом відношенню до елемента знаходиться під заступництвом розглянутої стихії.

До позитивних рис характеру котрі переглядають у таких зайців, відноситься прагматичне ставлення до життя та міцне зайняття певної позиції відносно різних питань. Цей факт дуже важливий і вимагає особливої уваги, так як подібні люди в більшості випадків мають гарне і високо оплачуване місце роботи і здатність здійснювати забезпечення себе і всіх членів сім’ї, вимагаючи в замін лише затишок навколишнього світу.

Не за яких обставин не можна дозволяти представникам знака зодіаку замикатися, так як подібні випадки в більшості ситуацій мають досить негативний перебіг, з наступним накладенням певного штаму.

Сприятливим часів вважає останні тижні літнього місяця. Добре себе почувають у вологому кліматі, відчуваючи підйом життєвих сил і появи прагнення виконувати кроки по досягненню визначених цілей. Варто уважно ставиться до шлунку і селезінці і дотримувати правильний режим харчування з вживанням в їжу рекомендованих дієтологами продуктів харчування. Досить, позитивним моментом стане заняття активним відпочинком, яким є будь-який вид спорту.


Залишити відгук