Земляний Кабан — Китайський Зодіак

Роки Земляного Кабана: 1959, 2019, 2079

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Скорпіон

Стихії: Дерев’яний Кабан, Вогненний Кабан, Земляний Кабан, Металевий Кабан, Водяний Кабан.

Народжені в рік Свині у стихію Землі мають душевною добротою, прекрасним організаторським талантом, які вміють розпоряджатися грошима і щасливі в бізнесі. У них активна громадська життя, і є схильність до зловживання алкоголю. Здоровий спосіб життя та відмову від шкідливих звичок – життєво необхідна позиція для таких людей.

Цей мирний, чутливий, і веселий Кабан досить розумний, щоб бути поблажливим до себе і іншим. Завдяки стихії Грунту він продуктивний, з готовністю бере на себе фінансові зобов’язання і сам планує своє майбутнє. Відомий своєю стійкістю і терпінням, він повністю віддається мети, поки не досягне її. Сила волі дозволяє йому долати стрес і переносити такі тягарі, які зовсім іншим не під силу.

Будучи відданим як у роботі, так і сім’ї, Ґрунтовий Кабан старанний і наділений неперевершеною енергією. Але диктатором він не стане; швидше, примушуючи рухатися самого себе, він послужить прикладом для інших.

Він схильний до повноти, тому що любить поїсти і випити, але не особливо турбується про це. Його амбіції розумні і не перевищують меж його фізичних можливостей і здоров’я. Отже, він легко досягає безпеки та матеріального успіху, яких прагне.

Земляний Кабан – добрий і уважний друг, надійний союзник і корисний працівник.

Люди, народжені під знаком земляний свині (кабана), як ніхто інший, прив’язані до матеріального світу. Вони прагнуть жити у великій розкоші, в хорошому комфортабельному будинку, оточені прекрасними і дорогими речами. Ні за що вони не встоять перед задоволеннями, і не зможуть відмовити собі від джерела розваги або хорошого застілля.

Не менш важливо для людей під знаком Земляного Кабана (Свині) добитися успіху в житті. Тому вони не пропустять нагоди нагадати про свої досягнення і заслуги і не зупиняться ні перед чим, якщо хто встане на їх шляху до вершини. Але зазвичай вони мирні і розважливі і завжди двічі подумають, перш щось зробити, і це часто приносить свої плоди. Їх практичний розум зважує всі «за» і «проти» в будь-яких ситуаціях. Вони вперті, спокійні, і здатні витримувати велике напруження. Продуктивність праці — це один з пріоритетів, вони не бояться обов’язків, і це робить їх дуже цінними працівниками. А оскільки вони вміють уникати конфліктних ситуацій і зберігати вірність, тому користуються повною довірою оточуючих.

Завдяки впливу елемента Землі, вони дуже дорожать матеріальними цінностями, дуже амбітні і з часом набувають все те, чого пристрасно бажають.


Залишити відгук