Земляний Бик — Китайський Зодіак

Роки Земляного Бика: 1949, 2009, 2069

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Козеріг

Стихії: Дерев’яний Бик, Вогненний Бик, Земляний Бик, Металевий Бик, Водяний Бик.

Це Бик – тверезий і розважливий. Все робить, напевно, намагається отримати від своєї праці максимальну вигоду, здатний навіть до різних махінацій, лише б не програти. Нехитрий і простакуватий, може сказати правду в обличчя, за що його і поважають. До нього прислухаються, бо знають, раз Бик вирішив виступити, значить у нього слушна пропозиція. Цьому Бику частіше треба бувати в товаристві друзів, які допоможуть йому стати більш комунікабельним.

Цей чоловік витривалий, проте менш креативний, ніж інші Бики. Він завжди вірний своїм ідеалам і принципам. Він усвідомлює свої недоліки і обмеженість вже в молодості. Він досягне успіху в будь-якій роботі, яку обере, так як це людина практичний, працездатний і готовий заплатити ту ціну, яка необхідна для досягнення успіху. Він охоче ділиться своєю часткою з іншими людьми і протегує практичним і гідним колегам і друзям. Його основні цілі – це безпека і стабільність.

Незважаючи на те що він емоційно сухий і, як правило, нечутливий, він здатний на щиру і тривале захоплення і завжди відданий тим, кого любить. Він буде постійно боротися за покращення свого життя, а якщо буде страждати, то, у всякому разі, скаржитися нікому не стане. Цілеспрямований і рішучий, Земляний Бик може піднятися на небачені висоти і його буде важко зрушити з місця. Він самий повільний, але і самий переконаний з усіх Биків.

Зеніт повільно опустився з небес і так народилася Земля. Земля прекрасна, обогретая сонцем літа і створила всі блага нашому світі. Земля —це символ дому і життя. Волога і розпечена Земля після обогретого спеки наділена зеленими родючими пасовищами. Така Земля це символ затишного місця, куточка для роздумів і відпочинку. Вона сковує руху, тисне, уповільнює і прилипає своєю брудом до ніг. Це поле може бути болотом. Бути Земним Биком зовсім не означає стати рабом Землі. На Землі працюють і не потрібно ховати в неї.

Земної Бик має сильне статура, виключивши при цьому витонченість. Вони солідні, їхнє тіло має потужні округлості, густі вії, жовтуватий колір обличчя і круглу спину з плоским животом.

Земної Бик готовий приступить до будь-якої роботи, маючи в голові холоднокровний розумом. Вони амбітні, але своєї мети і прагненні вони реалісти. Вони мають вроджену інтуїцію у ставленні до бізнесу та фінансів. Вміють добре оцінювати людей. Характеру у них спокійний і завжди викликають захоплення, бо як щирий і непідкупний. Представники земної знака Бика занадто матеріальні, дуже люблять возитися в землі і вирощувати рослини. Їх можна часто зустріти в оточенні родючих продуктів в якості продавця або кухаря. Ці Бики не бояться роботи, трудоголіки від бога. Вони бувають задумливими, люблять поринати в медитацію.

Їм не варто боятися подорожувати, все це послужить для поліпшення їх способу життя. Їх не лякають труднощі, адже вони можуть обходитися самим мінімумом зручностей. Вони мають властивість думати про високе, високе, з них можуть стати чудові музиканти, художники і майстри, але тільки в одному випадку, якщо раптом відмовляться від своїх традиційних звичок. Земні Бики віддані своїм друзям і родині. Часто навколишні запитують у них добру пораду.

В кінці літа вони відчувають себе краще всього, у вологому кліматі особливо. Найвразливіший органй — шлунок і селезінка. Вони люблять всякі солодощі, але вони не бажані для їх раціону, для них краще вживати в їжу кукурудзяні вироби та телятину. Земним Бикам рекомендований активний вид спорту, а зловживання їжею, веде їх до ожиріння.

Їх Колір— жовтий, він приносить їм успіх.


Залишити відгук