Земляна Мавпа — Китайський Зодіак

Роки Земляний Мавпи: 1908, 1968, 2028

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Лев

Стихії: Дерев’яна Мавпа, Вогняна Мавпа, Земляна Мавпа, Металева Мавпа, Водяна Мавпа.

Земляна Мавпа – освічена і принципова. Вона строго слід встановленим правилам і канонам, сприймає все нове, прогресивне. У кар’єрі воліє справи важкі, але обіцяють хорошу вигоду, не поспішає відразу ж влетіти на її вершини, а спокійно і впевнено йде до поставленої мети. Ці Мавпи не марнотратні і часто стають багатими людьми. Вони не скупі, навпаки, люблять займатися благотворительством, чим викликають повагу суспільства. Їх всі люблять, ними захоплюються, але до кінця суть їх характеру ніхто не знає, тому що вони стримані і потайні. До сім’ї ставляться серйозно, але не виключають легких флиртов на стороні, про які мало хто здогадується. Легка розкутість і розслабленість, більш приземлене ставлення до життя зробили б цих Мавп неповторними.

Від природи Грунтова Мавпа безтурботна, надійна, спокійна і зібрана. Відкрита світу і любить безкорисливо допомагати і займатися благодійністю. Вона тихо жадає захоплення і визнання своїх талантів і подяки за послуги і дуже ображається, якщо цього не відбувається. Часом здається ексцентричної. Думки її глибокі, але вона не може пояснити їх оригінальний хід іншим людям. Як правило, Грунтова Мавпа – людина інтелектуальний. Він отримує гарну освіту або, принаймні, дуже начитаний. В цілому Грунтова Мавпа чесна і прямолінійна і завдяки старанності і почуттю боргу сягає багато чого.

Грунтова Мавпа не особливо любить розважати інших, але щиро добра до тих, про кого дбає, і любить їх. Вона не так носиться зі своїм самолюбством, як інші Мавпи, і може присвятити себе безкорисливого служіння загальному благу. Цінує свою цілісність і може бути навіть дуже законослухняною.

У Земляний Мавпи характер більш спокійний і врівноважений. Вона зазвичай збирає навколо себе тісний гурток симпатичних їй людей і не прагне завоювати визнання натовпу. Ця мавпа набагато більш гідна довіри, ніж інші її сестри, тому що у неї міцні стосунки з близькими.

Так як Земля, крім іншого, становить матерію, логічно припустити, що Мавпа, керована цим елементом, у великій мірі цікавиться земними цінностями. Земляна Мавпа дуже педантична, крім того, вона може віддаватися роботі як деякі.

Однак Земляна Мавпа теж не позбавлена сильної спраги визнання і дуже ображається, якщо її не похвалити за зроблену роботу.


Залишити відгук