Земляна Кінь — Китайський Зодіак

Роки Земляний Коні: 1918, 1978, 2038

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Близнюки

Стихії: Дерев’яний Кінь, Вогненного Коня, Земляна Кінь, Металева Кінь, Водяний Кінь.

Земляна Кінь – перестраховщица. Вона сто разів подумає, перш ніж на щось зважитися. Саме ця риса характеру часто приводить її на різні, досить високі посади в банки або бізнес. Вона володіє унікальними здібностями вибирати з безлічі проблем головну і знаходити шляхи її вирішення. Рідко виходить з себе, стриманість і співчуття, співпереживання – її козирі. Земляна Кінь досягла б більшого в житті, якщо б дбайливіше і цілеспрямованою ставилася до своїх планів і сміливіше йшла вперед.

Земляна Кінь – веселий, розумний чоловік, який вміє будувати близькі стосунки, але при цьому кілька в’їдливий; вона повільніше, логічніше і нерешительней інших Коней. Віддає перевагу добре подумати, перш ніж діяти. Зваживши всі «за» і «проти», вона оцінює ситуацію і по можливості підстраховується.

Під впливом стихії Грунту вона не так порывиста, як інші Коні. Може бути спокійною і навіть вміє тримати стрій, якщо це необхідно. Будучи дуже сприйнятлива до навколишнього світу, вона чує вигідні починання. Може оживити похитнувся бізнес, який опинився на межі розорення, і підштовхнути відстаюче виробництво, зробивши її вельми успішним.

Земляна Кінь дуже примхлива і насилу приймає рішення. Може довго схилятися до одного, а потім вибрати зовсім інше; може схопити більше, ніж в змозі понести. І все ж в цілому земляна Кінь здатна дати оточуючим дуже багато і ніколи не нехтує своїми обов’язками.

Земля, в цьому знаку уособлює матеріальні інтереси, і тому люди, народжені під знаком земної коні виявляються найбільш практичними ніж їх побратими. Вони відчувають більший інтерес до грошей, ніж інші типи коні. Земляна кінь має здоровий глузд і не так мятежна і нерозважлива, як її близькі побратими.

Захоплення матеріальними сторонами життя роблять їх дух суперечливим, бо в глибині своєї душі вони залишилися дікі і не приборкані. Іноді цей знак може викликати певну недовіру через подвійності їх особистості, найчастіше мінливості їх долі не обходять їх стороною.

Земляна кінь частенько може вести подвійну гру, приховуючи до певного часу багато свої таланти. Ці особи володіють привабливістю й магнетизмом, але тільки помітно це стає при більш близькому знайомстві, на що вони йдуть неохоче.


Залишити відгук