Земляна Коза — Китайський Зодіак

Роки Земляний Кози: 1919, 1979, 2039

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Рак

Стихії: Дерев’яна Коза, Вогняна Коза, Земляна Коза, Металева Коза, Водяна Коза.

Ця Коза (Вівця) відрізняється хорошими діловими якостями. Не володіючи природними здібностями організатора, вона не прагне до недосяжних вершин, зате посильну доручену справу виконує сумлінно. Різнобічно розвинена, розумна, стримана Земляна Коза (Вівця) непоганий друг, заради інших, вона готова пожертвувати власним благополуччям. У побуті не економить. Її бажання явно не збігаються з можливостями, але стримувати себе ця Коза (Вівця) не може, та й не хоче. Марнотратство – головний, труднопрохідний недолік людей цього знака.

Оптимістична Вівця, більш самодостатня, ніж інші Вівці. При всій своїй сильної прихильності до будинку і відданості членам сім’ї вона намагається значною мірою зберегти незалежність. Під впливом стихії Грунту вона словоохотлива і турботлива. Не стане тринькати відчайдушно, але і підраховувати копійки не любить. Оскільки вона Вівця, їй складно відмовити собі: те, що іншим може здаватися розкішшю, для неї – необхідність.

Однак Грунтова Вівця серйозно ставиться до своїх обов’язків і докладе всі зусилля, щоб допомогти друзям; вона навряд чи відвернеться від людини, яка потрапила в біду. Хоча вона може дуже майстерно приховувати свої емоції, Грунтова Вівця дуже нервує, якщо її критикують, і відразу ж починає люто захищатися.

Завдяки впливу елемента Землі цей тип Кози (Вівці) більш спокійний і консервативний, ніж більшість інших їй подібних типів. Вона не має схильність смітити грошима, але, так як у її жилах тече козяча кров, не здатна відмовити собі в задоволеннях і комфорт. Вона дуже спокуслива, утонченна і елегантна.

Земна Коза (Вівця) завжди намагається заробити побільше грошей, щоб можна було платити за свої примхи. Вона невтомна трудівниця і часто бере на себе багато обов’язків, щоб її рахунку завжди були в повному порядку. І за її праці їй супроводжує успіх.

Земна Коза (Вівця) нікого не кидає в біді, вона завжди допомагає, в тому числі грошима, всім тим, кому це потрібніше. Вона дуже щедра до своїх близьких. Є звичайно ж і недоліки. Якщо раптом вона відчує себе обдуреною, гнів її буде дуже жахливий. Вона делікатна і часто реагує на критику дуже гостро, ніж слід.


Залишити відгук