Земляний Дракон — Китайський Зодіак

Роки Земляного Дракона: 1928, 1988, 2148

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Це Дракон – дуже успішний чоловік. Мало того, що він сам все може досягти, так йому ще всі готові допомогти, прислужитися. Це високо цінується і майже завжди заповнюється. Земляні Дракони щиро бажає іншим добра.Настирливі і уперті, вони завжди в справах і турботах, тому часто стають дуже забезпеченими людьми. Допитливі й допитливі, всім цікавляться, всі пробують і вчаться все життя. Трохи емоцій і романтичних переживань скрасили б одноманітну життя цих Драконів.

Товариський Дракон-«менеджер», який хоче повністю контролювати своє життя і оточуючих людей. Оскільки він Дракон, йому властивий деспотизм, і нерозумно очікувати від нього чогось іншого. Проте він справедливий і цінує думки інших, навіть якщо не згоден з ними. Стихія Ґрунту робить його реалістичним, врівноваженим і часто навіть трохи безособовим.

Не будучи настільки суворим, як інші Дракони, він все ж прагне підпорядковувати собі людей. Правда, проблеми він вирішує розумно, а керує не дуже деспотично. Він невпинно розвиває свої таланти і намагається реалізувати їх. Цей Дракон розуміє, як важливо співпраця з людьми, і прагне працювати на загальне благо. Його неможливо звинуватити в егоїзмі, скупості або дріб’язковості.

Ґрунтовий Дракон вміє себе контролювати; він ініціативний, цілісне, неквапливий і краще вміє доводити почате до кінця, ніж інші Дракони. Він аристократичним, спокійний і не схильний до суперечок. Однак якщо зачепити його почуття власної гідності, він неодмінно відповість, тому що вимагає поваги до себе.

Дракони землі це досить стійкий тип людей, які точно знають, чого вони хочуть і ставлять перед собою чіткі та досяжні цілі. У китайському гороскопі дракон в принципі займає вагоме місце як в іншому і ряд інших знаків зодіаку. Відмінною рисою земних драконів є необхідна кількість життєвих сил і грамотне напрямок з метою досягнення найбільш складних і трудомістких цілей навіть в разі необхідності залучення підтримки з боку. Це дивовижний знак зодіаку, який дає своєму власнику великі можливості для здійснення цілей певного плану котрі можуть в якісному вигляді впливати на перебіг життя.

Представники земляних драконів не мають ілюзій до навколишнього світу і відбувається моментів вони дивляться на все свіжим поглядом і не будують якихось ілюзій пов’язаних з нереальним ставленням до подій. Подібне ставлення багато в чому сприяє їм досягнення реального результату протягом певного періоду.

Це матеріалісти в хорошому сенсі слова. Вони не будуть даремно необдумано витрачати свої накопичення. Зазначається бажання виконувати збереження свого майна і приміщення в затишні місця з метою не допускания ситуацій пов’язаних з втратою.

З них отримують неперевершені по теплу і відповідальності батьки, так як в рисах характеру, як прописано у китайському гороскопі проглядаються всі необхідні навички. Вони вміють зберігати мир і спокій у власній родині за винятком деяких випадків, коли можуть перетворюватися в деспотичних натур.

Оптимально підходящим часом для активних дій вважається кінець літніх місяців і присутність у повітрі певної кількості вологи сприяє підйому сил. Позитивним моментом вважається необхідність проведення вільного часу на природі за активним заняттям, будь то прогулянка з дітьми або робота на городі. Так як є схильність до повноти збереження активності протягом всього циклу просто необхідно.

Їм шалено сильно йде сіро-зелений колір в одязі, так як він приносить максимум позитивних аспектів своєю присутністю на стан душі деревного дракона.


Залишити відгук