Земляна Собака — Китайський Зодіак

Роки Земляний Собаки: 1958, 2018, 2078

Активна стихія: Земля

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Земляна Собака – якщо поставила своєю метою зробити хорошу кар’єру, майже завжди її домагається Хороший професіонал, постійно працює над собою, талановитість, спокійний характер роблять її незаперечним авторитетом у колективі. Вона уважна, безкорислива до оточуючих, легко відгукується на заклик про допомогу близьких і дорогих їй людей.

Ця Собака – джерело мудрих порад та неупередженої справедливості. Вона – успішний, конструктивний мислитель, який живе за принципом «тихіше їдеш – далі будеш». Віддана своїм переконанням, але думку більшості підкориться. Пильна і обережна, любить вдало вкладати гроші і розумно використовувати владу; у неї постійна шкала цінностей, від якої вона рідко відхиляється.

Тиха, добросерда, але скритна; розуміє, як надихнути інших і як дати їм вказівки. І все ж з-за високих моральних принципів і невичерпного ідеалізму вона занадто викладається, і тому їй можуть знадобитися дуже віддані і вірні прихильники.

Ця Собака – хороший боєць, який вміє виживати, практична і не так сентиментальна, як інші Собаки. Реалістична Грунтова Собака цінує свій індивідуалізм, поважає себе і якщо щось і говорить, то від щирого серця, не криючись. Якщо вона одягнена владою, то не зловживає нею і роздає людям завдання в точності згідно з їх можливостями. Поразка її не зломить, а гарантований успіх – не зіпсує.

Елемент Земля, крім іншого, є матеріальні цінності і вікові традиції. Тому Земляний Пес консервативний, завжди вірний своїм переконанням і існуючим традиціям. Безсумнівно, він великою мірою володіє здоровим глуздом. Це людина повільний, обережний і потайний. У той же час він володіє ясним розумом, здатним знаходити рішення життєвих проблем. Тому його поради дуже цінні, особливо в таких важливих сферах як здоров’я і правосуддя.

Цей Пес завжди на сторожі, пильним і обережним. Йому абсолютно чужий и романтизм і чутливість. Він реаліст до мозку кісток, практичний і трохи старомодний. Однак навіть усі його добрі наміри не можуть компенсувати деяку обмеженість його натури. До того ж він дуже вимогливий і не проти почитати моралі.


Залишити відгук