Дракон — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Чень

У-сін (5 стихій): Земля

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: захід, північ, північний захід

Щасливий Кольору: золотий, срібний, сірий

Уникайте Кольору: червоний, зелений, фіолетовий, чорний

Щасливі Числа: 1, 7, 6

Уникайте Числа: 9, 8, 3

Квіти Знака: Лоза кровоточить серця, Живокіст

Пов’язаний Західний Знак: Овен

Стихії: Дерев’яний Дракон, Вогняний Дракон, Земляний Дракон, Металевий Дракон, Водяний Дракон.

Ці люди завжди в центрі уваги. Яскраві, експресивні, життєрадісні, ексцентричні… Вони йдуть по життю впевненим кроком і навколо них завжди в’ються натовпи шанувальників. Дракони дуже самолюбні, горді, завжди ставлять перед собою високі цілі і наполегливо йдуть до їх досягнення. Вони хочуть отримувати всі життєві блага в повній мірі. Безсумнівно, потенціал Драконів величезний, вони можуть досягти значних результатів, однак часто не розраховують свої сили, намагаючись стрибнути вище голови. У будь-якому випадку, ніяка діяльність Драконів не проходить безслідно, і ви завжди можете побачити результати їх роботи.

Чоловік, що народився в рік Дракона, – яскрава, сильна і приваблива особистість. Завдяки своїй енергії, фантазії та нестандартного погляду на світ, де б він не перебував, йому важко залишатися непоміченим: найчастіше Дракон тут же опиняється в центрі уваги або в самій гущі подій. Розпізнати Дракона зазвичай нескладно: він відмінно вміє тримаються і, говорячи про щось, виглядає впевненим і захопленим. У нього гарне почуття гумору, в запасі чимало жартів і найнеймовірніших історій, і найчастіше вираз «душа компанії» підходить йому як не можна краще.

Допитливість Дракона зазвичай не знає кордонів, у нього може бути безліч різноманітних хобі і захоплень, від колекціонування етикеток до подорожей в екзотичні країни. Буває, що він несподівано спалахує якоюсь новою справою, а через трохи часу також несподівано втрачає до нього інтерес. Будь вузькі межі, будь звичне хобі або постійна робота для нього занадто нудні, йому не терпиться йти вперед, щоб дізнатися якомога більше нового.

Його широта інтересів, гострий розум і творчий підхід у поєднанні з упевненістю і внутрішньою силою робить Дракона цікавим співрозмовником і дивно харизматичною людиною, якій важко відмовляти у проханні. Навколишні беззвітно тягнуться до нього і легко потрапляють під його вплив, що відкриває перед ним багато недоступні для інших дверей. В силу цього, Дракона часто вважають везунчиком і улюбленцем Долі, оскільки багато речей виходять у нього як би «самі собою», без помітних зусиль.

<-IMAGES->

багато В чому це дійсно так, проте сам Дракон ніколи не використовує людей в своїх інтересах. Він щирий у своїх симпатіях і антипатіях, не будує таємних планів і найчастіше не вміє навіть отримати практичну користь з своїх удач. Він просто живе повноцінним, насиченим, яскравим життям, знаючи про те, що на зміну втраченим можливостям і витраченим грошам скоро обов’язково прийдуть нові. Втім, будучи сильною особистістю, Дракон вміє не тільки спокійно ставитися до подарункам долі, але й мужньо переносити труднощі і невдачі.

Незважаючи на всю силу своєї чарівності, відносини Дракона з оточуючими зазвичай складаються не дуже гладко. Нерідко він стає об’єктом заздрості, обману і таємних інтриг, причому його щирість і довірливість часто заважають йому це вчасно зрозуміти. Крім того, Дракон буває надто прямолінійним і нестриманим, і здатний провокувати навколо себе чимало конфліктів. Однак, незважаючи на напружені відносини в колективі, Дракон може зробити відмінну кар’єру практично в будь-якій з обраних ним областей.

Допитливий і відважний, мудрий і привабливий, Дракон вміє жити повноцінним життям. Його потенціал не знає кордонів, і якщо він зуміє направити свою могутню енергію в одне-єдине русло, то зможе реалізувати будь-які, навіть найфантастичніші мрії.

Сильна пристрасть – не стихія для Дракона. Він здатний любити дуже сильно і самовіддано. Але ніколи – до втрати розуму. Він завжди дуже поспішає зближення з партнером, і цим натиском відлякує багатьох потенційних кандидатів у подружжя. Дракон рассудочен в любові – а це надає його почуттів деяку холодність, що іноді сприймається партнером, як повна відсутність цих почуттів.


Залишити відгук