Собака — Китайський Зодіак

Земна Гілка Дня Народження: Сюй

У-сін (5 стихій): Земля

Книга Змін: Ян

Сприятливі напрямки: схід, південний схід, південь

Щасливий Кольору: зелений, червоний, фіолетовий

Уникайте Кольору: синій, білий, золотий

Щасливі Числа: 3, 4, 9

Уникайте Числа: 1, 6, 7

Квіти Знака: Троянда, Орхідея

Пов’язаний Західний Знак: Ваги

Стихії: Дерев’яна Собака, Вогняна Собака, Земляна Собака, Металева Собака, Водяна Собака.

Собаки відкриті, чесні, доброзичливі. Вони завжди готові стати на захист себе і своїх близьких. Причому робити це знову і знову, завдяки своєму прагненню до справедливості в усьому. Собаки можуть нескінченно сперечатися, доводячи свою правоту, поки не встановиться царство істини. Вони природжені гуманісти, їх завжди хвилюють проблеми світового масштабу. Хоча, незважаючи на свою діяльну участь у долі інших, Собак мало цікавить політична і громадська діяльність. Вони дуже проникливі і добре розбираються в людях, ґрунтуючись на їхніх вчинках. Разом з тим, особисте життя Собак — таємниця за сімома печатками. Вони дуже не люблять, коли хтось втручається в їхні справи. Однак тим, кому все ж вдається завоювати прихильність Собак, вони відкриваються повністю.

Люди, що народилися в рік Собаки, чесні та безкомпромісні: несправедливість, що відбуваються навколо, не можуть залишити їх байдужими. Вони завжди готові стати на захист слабкого, що приносить їм в житті не тільки чимало конфліктів і незручностей, але і заслужену повагу і любов оточуючих.

Позитивні якості Собаки можна перераховувати нескінченно. Вона розумна, чесна, вірна і відважна. Це відданий друг, на якого завжди можна покластися. Крім того, Собака відповідальна, благородна і ніколи не кине в біді. В колективі Собака віддає перевагу не стільки говорити, скільки слухати. Свої власні думки вона не завжди вміє загорнути в гарні фрази, так як думає в першу чергу серцем, тому зазвичай воліє словами реальні справи, а в розмові є прекрасним, розуміючим і співчуваючим слухачем.

Собака володіє яскравим уявою, легко здатна перейнятися чужим ситуацією і прийняти її близько до серця. Нерідко буває, що, вислухавши чиїсь скарги на життя, вона кидається допомогти, безкорисливо витрачати свій час і сили. При цьому її допомога не обмежується одними радами, а, як правило, виявляється гранично конкретною і дієвою.

<-IMAGES->

не Дивно, що володіючи такими цінними якостями, Собака нерідко стає для своїх численних друзів єдиною повіреної їх таємниць. З нею вони можуть спокійно полегшити свою душу і поділитися будь-якими секретами, не побоюючись розголосу і навіть того, що, дізнавшись про їх слабкостях, Собака подивиться на них зверхньо. Вона дуже скромна і делікатна, і з розумінням ставиться до недоліків інших.

Такий характер дуже зручний для всіх, хто з нею поруч, проте сама Собака може деколи від нього страждати. Її гостре почуття справедливості змушує її не тільки співчувати близьким, але і переживати з приводу речей, які вона ніяк не може змінити: воєн, злиднів, катастроф. Все це часто є причиною її занепокоєння, однак найважче їй, як людині честі, зрозуміти і прийняти зрада – зіткнувшись з ним безпосередньо, вона здатна впасти в депресію і песимізм. Крім того, нерідко Собака вступає в бій з несправедливістю зопалу, не дуже розібравшись в ситуації, і це робить її джерелом конфліктів і сварок.

Відповідальність, працелюбність, любов до своєї справи і хороші організаторські здібності роблять Собаку незамінною на робочому місці, в тому числі і на найвищих керівних посадах. Вона як ніхто мудро і ефективно здатна керувати колективом. Собака вміє приймати рішення, домагатися поставлених цілей і, хоча не женеться за грошима, але при бажанні цілком здатна заробляти більше ніж достатньо.

Благородна і щира, чесна і великодушна, Собака не може миритися із недосконалістю світу, точно знаючи про те, що здатна зробити його трішки краще.

В любові Собака – романтик, хоча вона любить, швидше, не самої людини, а вигаданий нею самою ідеал. Вона не буде вимогливою до партнера, стане задовольнятися малим, і ця її схильність до самопожертви може стати особистою драмою Собаки, якщо партнер буде їй відверто користуватися. Собака потребує фізичної любові, якщо партнер буде холодний в сексі — змінить йому, але завжди буде приходити додому, піклуватися про обранця. Якщо партнер буде занадто вимогливий до Собаки, почне диктувати їй умови і посадить на ланцюг, Собака з часом стане злою, агресивною і глибоко нещасною, а її агресія найбільше буде спрямована проти себе самої. Собака потребує теплих відносинах, любов і дружбу, розумінні та повазі один одним, а все інше вона може дати партнеру сама.


Залишити відгук