Тигр і Тигр Сумісність

Гороскоп сумісності Тигра не рекомендує цей союз, тому що два Тигра не можуть ужитися в одній клітці. У сімейному житті справа йде ще гірше, тому що обидва. намагаються грати чільну роль. Але з іншої точки зору, їхній союз може принести і позитивні плоди. Тому що їх не треба підштовхувати і запалювати, ці яскраві індивідуальності можуть доповнити старання партнера.

Все залежить виключно від них обох, адже зустрічаються і такі Тигри, які подібні кішкам. В даному випадку такий партнер своєю розважливістю і терпінням допоможе зберегти спокій в будинку. Адже Тигр шляхетний до вміє вислухати іншого, але це не повинно тривати дуже довго. І ще одне правило: такі партнери повинні бути постійно зайнятими для того, щоб повністю згладити всі негаразди.

<-IMAGES->

Два Тигра потребують великому вільному просторі для спільного життя. Що це означає? І чоловік, і жінка цього року досить самостійні, самолюбні і не замикаються на побутовому житті. Але, якщо чоловік Тигр більш вільний і це зрозуміло: він може займатися своїми справами і буде, мабуть, правий, то Тигр жінка несе на собі, крім усього іншого, обов’язки піклуватися про членів своєї сім’ї: всі повинні бути вчасно нагодовані, напрасовані, в будинку повинно бути чисто, красиво і затишно.

Як вона буде поєднувати свої численні особисті інтереси, роботу і сім’ю з чоловіком такого ж складу незалежного — велике питання…До того ж, він напевно дуже високо цінує себе — вважати себе трохи більш талановитим, розумним і сильним, а значить, мають право на більшу свободу від побутових проблем.

В цьому сенсі, повсякденне життя в сім’ї двох Тигрів, звичайно, наповнена складнощами. Якщо ж це — незвичайна сім’я, тобто люди обидва захоплені і живуть насиченим інтелектуальної життям, де відводиться мало місця і часу на вирішення побутових потреб, то тоді їм простіше жити щасливо. Чим менше претензій і вимог одне до одного і до умов життя, тим більше шансів досягти максимального задоволення у шлюбі.

Проте, як не йди у високі сфери, а життя всякий раз повертає нас до звичайним і простим речам і з цим треба миритися. Тиграм важко поєднувати одне з іншим, але їм доведеться навчитися! Так, наприклад, їм варто звернути увагу на грошове питання. Матеріальна забезпеченість начебто не стоїть на чолі кута у цієї пари, але при цьому обидва схильні тринькати гроші, а це значить, що їх доходи повинні бути не просто постійними, вони повинні поступово збільшуватися.

Інший момент пов’язаний з психологією людини Тигра. Він дуже захоплений самим собою і не хоче помічати заслуг партнера. Це — дуже серйозний недолік, якщо ми говоримо про кохання і шлюб. Емоційна відстороненість з одного боку, і готовність вимагати більшого для себе коханого, з іншого може призводити до серйозних розбіжностями всередині пари. І справа навіть не у вчинках, які, начебто, дозволяють протиріччя, а переоцінки самого себе і недооцінку партнера на своєму тлі.

Коли пара зможе утримувати баланс між тим, що здається, і тим, що є насправді стосовно самих себе і, звичайно, партнера, тоді люди Тигри побачать можливість бути поруч довгі роки.


Залишити відгук