Тигр і Півень Сумісність

Це дуже важкий союз з тієї причини, що чутливий і лояльний Тигр не занадто розважливий, щоб розуміти дії Півня. Тигра часто ставлять в безвихідь вчинки людей. Але Півня не можна судити тільки за зовнішні дії. Півень завжди справляє надзвичайне враження на оточуючих своєю строкатістю, що іноді створює хибне уявлення про його особу. У союзі з Тигром у них спочатку все йде добре. Властолюбивому Тигру лестить обожнювання Півня.

Але скоро хвастощі Півня починає дратувати Тигра, і Тигр починає його критикувати. Півень не виносить зауважень і страждає від несправедливості смугастого партнера. Справа приймає небажаний оборот, Півень відчуває себе незрозумілим і вирішує піти туди, де люди більш терпимі. Але перш ніж піти, він відверто висловить правду Тигру. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, вони завжди можуть зберегти дружні відносини, бути прекрасними коханцями або компаньйонами, але ненадовго.

<-IMAGES->

Мабуть, у цій комбінації складно розраховувати на довготривалі стосунки, які можуть перерости в шлюб. Обом поруч не комфортно, тому що нерви напружені до межі і відпочинку не видно. Чоловік Тигр може захопитися жінкою Півнем і навіть зуміє оцінити її якості — практичність і організованість, уміння займатися рутинною роботою, яка необхідно завжди і скрізь. Від неї виходить надійність, але явно не вистачає такту, а її ідеї часто неспроможні. Зате ця жінка — борець за правду, за справедливість, вона швидка і ефективна у звичайній земного життя.

На жаль, вона навряд чи зуміє оцінити численні гідності чоловіки Тигра, особливості його ділові якості. Вона критична і не схильна займатися глибоким аналізом — їй цікаво те, що прибутково та її логіка проста. Звичайно, жінка Півень може врівноважити чоловіка Тигра і підтримувати побутові умови на належному рівні, але шлюб для Тигра — це не тільки спільний побут, але й інтелектуальне спорідненість душ, спільність поглядів. Складний гороскоп сумісності, якщо обидва не навчаться допомагати один одному.

У цьому поєднанні теж не гладко і не солодко, особливо чоловікові Півневі. Втім, жінка Тигр теж залишиться не понятий — у Півня занадто звужені рамки сприйняття людей. Чоловік Півень проти анархії в будь-якому вигляді, а жінка Тигр — натура мінлива і натхненна. Вона може виконувати свої обов’язки і впорається з будь-якими труднощами, вона — прекрасна мати і любляча дружина, однак, їй потрібна свобода в діях, в спілкуванні з подругами і друзями, колегами по роботі. Він — людина світу, а не чиясь особиста власність.

Якщо чоловік візьме її такою, яка вона є і не стане намагатися переробити її, тоді вони можуть скласти цілком пристойну пару, укласти шлюб і народити дітей. І ще: чоловік Півень повинен прислухатися до її порад, оскільки вона краще відчуває перспективу і не витрачає даремно своїх сил. Вона мудра і позитивно налаштована, їй не складно заспокоювати свого постійно порушеної і часто агресивно налаштованого чоловіка.


Залишити відгук