Тигр і Кролик Сумісність

Ці два знаки мають дуже багато схожих рис. Обидва знака люблять поживитись. У всіх відношеннях це прекрасні комерсанти, але при цьому вони хочуть зберегти почуття свободи. Вони обидва люблять подорожувати, а потім погрітися біля сімейного вогнища. Це два незалежних тварин, яких не потрібно намагатися захистити чотирма стінками. Але Заєць не володіє такою ризикованою поведінкою, як Тигр, і більше думає про власну безпеку.

В даному союзі краще, якщо Заєць буде займати другі позиції, лише тоді він має право на існування. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, Тигр повинен заробляти на життя, а Заєць краще нехай займеться організацією комфорту. В даному випадку Заєць повинен стати невеликим стримуючим фактором для свого нерозважливого партнера. Тигра напевно буде дратувати обачність Зайця, який почне контролювати Тигра. Це може породити сварки, але все одно останнє слово залишається за дипломатом.

Гороскоп такого любовного союзу може скластися вдало. Багато чого буде залежати від знаків Зодіаку обох, оскільки тут можливі дуже різні варіанти. Якщо чоловік Тигр буде досить м’яким, а жінка Кролик більш жорсткою, то їх відносини не занадто легкі і приємні. Жінка буде намагатися командувати чоловіком і він, мабуть, буде погоджуватися з нею на словах, але шукати задоволення своїм амбіціям за межами дому. Зрештою він може почати повністю ігнорувати домашні справи і навіть жінку.

Для повної сумісності, більше підійде варіант, коли класично жінка Кролик буде тихо і мирно займатися будинком і сім’єю, а чоловік Тигр стане добувачем, начальником на роботі, вільним і сильним чоловіком, який досягає поставлених цілей.

Як може виглядати такий союз? Чоловік Кролик, звичайно, спробує заспокоїти жінку і зайняти її домашніми справами. Однак, жінка Тигр, хоч і вміє домовитися з ним, поділити обов’язки, але її прагнення лідирувати і вирішувати все самостійно, може призводити до сварок і скандалів. Їй важко утримувати відносини рівними. Чоловік Кролик, якщо він сильний і не дуже самодостатній, сам буде провокувати жінку, щоб висловити своє неприйняття її амбіцій і масштабу особистості.

Якщо їй вистачить терпіння і розуміння, вона знайде спосіб шляхом компромісів і поступок жити з чоловіком Кроликом мирно, а за межами загального житла включати командира і отримувати все те, чого їй не вистачає вдома. Вона прекрасно реалізує свій потенціал в бізнесі, на керівній посаді, у викладацькій роботі і т. д.


Залишити відгук