Тигр і Кабан Сумісність

Ці знаки об’єднує їх лояльність. Вони вміють дружити і любити, їх ночі повні пристрасті і вони знають, що таке честь. Тигр набагато хитріше Кабана, і тому він допомагає йому захищатися. Він прищеплює Кабану вміння знаходити слабкі місця в обороні супротивника і таким чином пристосовує його до життя.

Обидва поважають свободу один одного, виявляють терпимість і мають довіру, яка є основою їх союзу. Час від часу Тигр виводить свого партнера з себе, але робить це він не від злоби, а скоріше від цікавості. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, в бізнесі справи йдуть чудово, вони доповнюють один одного.

<-IMAGES->

В цьому гороскопі більше спокою і гармонії. Жіночі хитрощі Кабана будуть, мабуть, розважати і розчулювати чоловіка Тигра. Він навіть може їй поступитися заради взаємного задоволення. Нічого крім природного в цьому союзі відбуватися не буде, якщо обидва підійдуть до сімейного життя по-хорошому, налаштовуючись на поступки і, спираючись на свій, загалом-то, мирний характер.

Ні чоловік Тигр, ні жінка Кабан не стануть зайвий раз з’ясовувати відносини і створювати напружені ситуації в сім’ї. Гарне поєднання при яскраво вираженій конфліктності особистостей, що складають цю пару.

Ось тут вже ситуація може бути зовсім іншою. Чоловік Кабан не надто покладливий, а жінка Тигр буде постійно провокувати його на неадекватну поведінку. Жінка в союзі не налаштована на глибоку прихильність і постійну демонстрацію почуттів, емоцій в любовних відносинах. Вона кілька непостійна в розумінні Кабана, і тому ненадійна для нього.

Оскільки він втрачає при ній ґрунт під ногами і не впевнений у завтрашньому дні, створити міцну сім’ю жінці Тигру і чоловікові Кабану досить важко. Потрібно велике взаєморозуміння й терпіння, перш ніж між ними складуться зрозумілі для них обох стійкі відносини. Тільки з часом союз складається до задоволення обох.


Залишити відгук