Тигр і Бик Сумісність

Згідно з гороскопом сумісності Тигра, для такого кровожерливого тварини, як Тигр, Віл — прекрасна видобуток, адже Тигр ніколи в житті не встоїть перед спокусою урвати свіжий шматок м’яса. Віл не надто звик, щоб на нього нападали або їм підганяв, він не дасть себе проковтнути. Воли дуже волелюбні, і той, хто встигне його з’їсти, обов’язково зіпсує шлунок. Віл не може перешкодити Тигру вести хижий спосіб життя, але все одно він намагається якось домінувати, застерігати його.

Спільного бізнесу їм не бачити, тому що кожне дрібне непорозуміння закінчується бурхливим скандалом. Але жінки -Воли дещо відрізняються від чоловічого представника цього знаку, і вони звикають до мовчазної ролі, якщо Тигри можуть задовольнити всі їхні потреби. Але згодом вони обов’язково проявлять нетерпіння. Жінка — Тигр обов’язково зверне увагу на величного Вола, тому що в її очах він являє собою зразок чистої совісті.

<-IMAGES->

Гороскоп сумісності в такому союзі буде багато в чому залежати від жінки Бика, від її власницьких інстинктів і бажання наполягти на своєму. Занадто сильний тиск консервативної жінки Бика може виявитися руйнівним для такого союзу, якщо чоловік Тигр буде не готовий продовжувати і розвивати відносини. Він більше розуміє і знає як врегулювати, урезонити жінку Бика.

Вона — практик, тому намагається максимально удосконалювати й організовувати своє життя. Тигр більше живе сьогоднішнім днем, імпульсами, він рідко щось планує, а Бик — навпаки, намагається підстелити соломку заздалегідь, щоб ніякі труднощі не застали зненацька. Їм потрібно домовитися і просто поступатися один одному, знаходити компромісні рішення. Це — не складно для пари.

Тут ситуація скоріше більш проста, оскільки чоловік Бик буде зайнятий своїми справами, забезпечувати тил, а жінка Тигр буде підкидати нові ідеї, цікаві міркування і допоможе Бику трохи легше дивитися на життя і більше радіти цьому житті.

Вона, звичайно, дуже волелюбна, але, тверезо оцінюючи надійність чоловіки, скоріше погодитися на шлюб саме з ним, ніж з чоловіком іншого знака. В цьому союзі буде довіра і розуміння, якщо обидва не захочуть будувати відносини, намагаючись щось один одному довести. Вдалий союз, якщо обидва готові чути партнера.


Залишити відгук