Тигр і Мавпа Сумісність

Незважаючи на свій авантюризм, Тигр не такий тонкий, як Мавпа. Він поважає свободу партнера і любить ясність у відносинах. Але Мавпа любить гнатися за двома зайцями, вона звикла всім подобатися і не може відмовити собі в цій слабкості. Вона звикла пристосовуватися і весь час намагається вислизнути від Тигра. Це його дуже дратує.

Мавпа — насмішниця і любить знущатися над слабкостями людей. Звичайно, вона не може бути байдужою до чудовому Тигру і не може встояти перед спокусою посмикати його за вуса. У цьому випадку Тигр чекає моменту, коли Мавпа засне, щоб її зжерти. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, цей союз можливий тільки в тому випадку, якщо обидва проявлять максимальну витримку у відносинах.

<-IMAGES->

Любов і шлюб в цій парі можливий при взаємній повазі. У чоловіка Тигра проблем немає, а жінка Мавпа, якщо захоче справжнього кохання і сімейних стосунків, повинна вести себе менш зухвало і нахабно. Чим м’якше вона проявить себе, тим більше шансів утриматися поруч. Для неї Тигр — далеко не найгірший варіант. Він серйозніше і мудріше, досвідченіше і сильніше. Жінка може спертися на цього чоловіка — він її точно не підведе!

Тут ситуація може виявитися більш складною, якщо чоловік Мавпа не знайде собі гідну справу. Чим менше спокою і гармонії в душі у чоловіка Мавпи, тим швидше настане розлад і жінка Тигр перша припинить відносини. Вона розумна, прозорлива і не чекає «останньої краплі», щоб піти на «законних» підставах, щоб совість була чиста. Їй просто чужі взбрыки і абсолютна легковажність такого чоловік.

Якщо ж чоловік Мавпа розвинений і зайнятої тип, розуміє, в чому його покликання і вміє працювати зі своїми недоліками, то жінка Тигр для нього — просто знахідка! У такому союзі буде багато радості і яскравості почуттів, новизни і постійного взаємного інтересу.


Залишити відгук