Тигр і Кінь Сумісність

Це два типи ентузіаста, разом вони можуть зрушити гори. В їх контакті все йде добре за умови, що Тигр не зверне увагу на егоїзм Коні. На першому плані у неї завжди бажання, але якщо вона закохана, справа йде по-іншому. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, краще, якщо їх союз заснований на взаємне почуття, тоді у Тигра не буде часу замислюватися про дивну поведінку Коні.

Але якщо їх почуття тримаються на іншій основі, Тигра може осягнути швидке розчарування, тому що Кінь сліпа до своїх недоліків і так переконана у своїй правоті, що їй дуже важко пояснити її помилки. Кінь завжди впевнена, що піклується не тільки про себе, але і про свого партнера. На практиці справа йде зовсім по-іншому. По відношенню до Коня Тигр більш ліберальний. Але у випадку конфлікту спори приймають трагічні обертів. Кінь стає на диби, а Тигр звіріє.

<-IMAGES->

Це поєднання знаків обіцяє чудову перспективу для обох. Мислитель чоловік Тигр буде ставити цілі і обдумувати способи їх досягнення, а жінка зуміє втілити ці плани в життя з максимальною швидкістю і ефективністю. Складнощів в цьому союзі бути не повинно, в усякому випадку дуже глибоких протиріч не буде. А особисті особливості — це не привід для скандалів, а можливість краще пізнати один одного і навколишній світ.

Тут між жінкою Тигром і чоловіком Конем може бути занадто багато свободи. Жінка повинна багато поєднувати в собі і приділяти належну увагу домашнім справам, тому що чоловік Кінь, швидше за все, не захоче займатися регулярним приготуванням їжі, пранням і прибиранням квартири.

Якщо побутові питання будуть врегульовані, в іншому проблем бути не повинно. Жінка Тигр — прекрасний натхненник на подвиги і стимулятор духовного розвитку для чоловіка Коні. Любовна сумісність, найчастіше більше, ніж вдала.


Залишити відгук