Тигр і Коза Сумісність

Серце Тигра наповнюється радістю, коли він бачить на лузі щипающую травичку Овечку, — вона жалібно бекає, а Тигр тихо підбирається до неї в очікуванні смачного обіду. Але ще не відомо, чи зможе з’їсти він Козу. Може, він буде зачарований нею? У любові закони не писані. Коза завжди шукає захисту у більш сильної особистості, а закоханий Тигр виявиться хорошим захисником і він ні за що не захоче з’їсти свою чарівну жертву. Він надасть їй свободу і це, на перший погляд, може здатися дуже дивним, але насправді це просто прояв щирих почуттів.

Згідно з гороскопом сумісності Тигра, Козі теж необхідна свобода, вона любить подорожувати і задивлятися на зірки, а Тигр не стане в цьому їй перешкоджати. Вона захоплена його сміливістю, доблестю, і дуже здорово, якщо у них в резерві достатньо коштів, тому що Коза не вміє поводитися з грошима. Тоді Тигр часом не може виконати своїх зобов’язань, він розраховує тільки на випадок. Але вони щасливі і ставляться один до одного з такою глибокою прив’язаністю.

<-IMAGES->

Така комбінація знаків досить перспективна і зрозуміла. Жінка Коза буде на цілком «законних» права відданою дружиною і господинею салону. Чоловік Тигр цінує суспільство друзів, знаходить нові контакти, його будинок відкритий для цікавих, близьких людей. Коза теж любить контакти, вміє говорити і приносити радість людям.

Особливих складнощів між ними бути не повинно, якщо кожен чітко виконує свою роль, а обов’язки розділені. Фінансова складова в цьому союзі, правда, може виглядати по-різному. Жінка Коза далеко не завжди хоче багато працювати — вона не кидається на амбразуру заради забезпечення сім’ї. А Тигр, якщо не знайшов себе, буде постійно страждати «муками творчості», тому його заробітки не завжди стабільні. Якщо ж чоловік відбувся, він стане головним добувачем у сім’ї і тоді стосунки в парі складуться більш щасливо.

В цьому союзі важливе значення буде мати здатність чоловіка забезпечувати жінку і сім’ю, якщо будуть діти. При стабільності його фінансового становища в парі з жінкою Тигром буде все добре.

Якщо жінка Тигр виявиться більш активною в зароблянні грошей, чоловік Коза проявить себе не найкращим чином. В очах жінки він може втратити всяку повагу, а в цьому випадку, вона, швидше за все, піде. Але, такий варіант — крайній. Життєві ситуації більш збалансовані, тому, у жінки Тигра і чоловіки Кози завжди будуть можливості вирішити найскладніші проблеми.


Залишити відгук