Тигр і Дракон Сумісність

Ці знаки теж дуже схожі, тому що вони сміливі, енергійні і досить заповзятливі. Тигри чудові порадники і завжди попереджають необачні кроки партнера. Але самі завжди першими лізуть у бійку. Дракон теж любить керувати і завжди впевнений у власній правоті. Дракон може дати Тигру навик раціонального мислення, яке Тигру буде дуже корисно, тому що йому відкриються шляхи, гідні його зусиль. Іноді Дракон може ввести Тигра в оману або підштовхнути до важкої авантюрі. Але це їх абсолютно не лякає.

Їх обопільне незнання заходи зробить спільне життя тільки цікавіше. Правда, при цьому дещо втрачається стабільність. Якщо Дракон відмовиться коритися Тигру, безсумнівно, виникнуть конфлікти, суперечки, але завдяки своїй щирості ці знаки зуміють згладити всякі непорозуміння. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, разом вони завжди досягають успіху, так як кожен заражає успіхом іншого і при цьому між ними не існує конкуренції. У своєму бізнесі вони нароблять багато шуму, але якщо у них буде хороший адміністратор, справи підуть ще краще.

Гарне поєднання обох за вміння тримати рівновагу і при чіткому розумінні необхідності бути разом. Такий творчий союз цікавий в перспективі. Чоловік Тигр заінтригований жінкою Драконом, її талантом перетворювати мрії в реальність. Вона може стати опорою в житті і музою для душі, натхненницею на подвиги.

Чоловік Тигр теж стимулює жінку Дракона на активну діяльність. У такому любовному союзі багато веселощів, рухливості і яскравості почуттів. Вони розвинені інтелектуально і відкриті для нових вражень. Головне, жінка Дракон не повинна вести себе дуже ексцентрично і встигати піклуватися про близьких. Чоловік повинен заохочувати в жінці тягу до домашнього господарства.

Відносини в цій парі важче зрівноважити, якщо жінка Тигр буде байдужа до своїх обов’язків дружини-господині. Чим більше вона буде зайнята собою і своїми інтересами, тим менше можливостей створити сім’ю з чоловіком Драконом. Звичайно, подорожі та розваги це — здорово і необхідно, але навіть чоловік Дракон шукає тихої заводі, щоб було де перевести дух, відпочити душею і тілом від щоденного жорсткого робочого ритму.

Жінка Тигр повинна поєднувати в собі і гнучкість, і мудрість, і темперамент, інтелект. Вона повинна бути самодостатньою і різнобічно розвиненою, розуміючою. В обмін за турботу, він відкриє жінці незнайомі світи, поведе за собою і дійсно захопить її! А їй тільки це і потрібно.


Залишити відгук