Тигр і Собака Сумісність

Обидва вони невиправні ідеалісти. Тому в їх союзі відбуваються деякі непорозуміння. Собака завжди намагається вирватися вперед, а Тигр — зберегти домінуюче положення. Але у своїй тязі до боротьби вони завжди знайдуть спільну мову. У них спільні точки дотику, — для цього потрібна мета, яку вони швидко знайдуть. І разом вони будуть боротися до кінця, при цьому для них не існує перешкод і ніколи не вичерпується ентузіазм. У Собаки викликає посмішку щедрий динамізм Тигра. Але Собака вчасно може знайти аргументи, щоб спростувати судження Тигра і врятувати його від зайвого кроку.

Цей союз може бути дуже щасливий, єдиний його ворог — це повсякденність. Правда, і тут не обходиться без труднощів, тому що Собаці потрібні постійні запевнення в прихильності, а Тигр не надто звик надавати знаки уваги. Згідно з гороскопом сумісності Тигра, для тривалого союзу їм потрібно глибше осмислити свою поведінку, знайти спільні цілі, тільки у цьому випадку можливе досягнення гармонії.

<-IMAGES->

Це — більш оптимізоване поєднання знаків для любові і безхмарним сімейного життя. Жінка Собака безперечно захоче заміж за цього чоловіка, а він деякий час буде коливатися, але все-таки збереться і зробить пропозицію. Жінка Собака з усіх сил буде прагнути для цього чоловіка і для дітей. Вона відповідальна і серйозна, але вимагає чималої уваги. Вона не впевнена у собі і потребує заохочення та підтримки. Маючи все необхідне, вона буде поступливішою і легкої в близьких відносинах.

Чоловік Тигр може скласти пару жінці Собаці, але в такому союзі йому важливо дотримуватися однієї лінії поведінки, менше коливатися і сумніватися, особливо при ній. Чим визначенішим буде його життєва позиція, тим міцніше буде шлюб з жінкою Собакою.

В цьому союзі дійти до загсу буде особливо важко. Чоловік Собака буде відтягувати цей момент до останнього, а жінка Тигр, навіть, якщо сама запропонує йому поставити штамп в паспорт, не буде надто наполягати, маніпулювати ним і ставити умови. Вона просто розвернеться і піде шукати іншого чоловіка, з яким складеться не тільки любов, але і сім’я. Їм складно утриматися разом, якщо у жінки Тигра будуть визначені плани на життя.

Вона активна і волелюбна, а чоловік Собака сам вимагає багато уваги, розради і абсолютної відданості. Можливо, вони знайдуть що-те спільне, що буде стимулювати їх союз. У всякому разі, їм легко розібратися в своїх відносинах і прийти до спільного компромісу, що влаштовує обох, рішенням.


Залишити відгук