Тигр Сумісність

Люди, що народилися в рік Тигра, сильно відрізняються один від одного, особливо в духовному плані. Одні відрізняються своїми винятковими позитивними якостями характеру і вдачі, інші — негативними. Перші керуються у житті класичними поняттями про честь і порядність. Це люди сміливі й відважні, хоробрі і добрі, завжди готові йти на ризик заради справедливості, захисту слабких і немічних. Вони принципові у своїх намірах, рішеннях, діях, навіть якщо це і суперечать здоровому глузду. Це справжні борці, завжди готові до жертви заради своєї ідеї, справи, заради близької людини. Навколишній світ і громадськість майже завжди оцінюють їх належним чином. Вони завжди привертають до себе увагу, їм важко заперечувати, протистояти їх натиску. Властивості їх особистості і поведінку, природна влада над іншими створюють їм природний авторитет, престиж, репутацію.

Тигри — яскраві натури, діяльні, пристрасні. Вони постійно борються зі світом і нерідко переносять полі бою і на особисті відносини. Якщо Тигру вдається створити сім’ю, йому дуже допоможуть організаторські здібності, якими він володіє майже досконало.

Жінки-Тигри. Оголошуючи війну звичного, вони переживуть чимало пригод (які не завжди будуть добре закінчуватися), перш ніж одружиться: надто вже незалежні. У чоловіків ці жінки цінують рішучість і впевненість у собі. Будучи революционерками, не визнають старих підвалин, де жінки відходять на другий план. Пристрасні і палкі любові, вони вимагають до себе відповідного ставлення і, якщо їх зраджують, готові розтерзати винного.

Жінка-Тигр здатна на глибокі почуття і вірність, потрібно тільки це розбудити, і тоді вона розкаже їй все своє життя. В сім’ї Тигриця великодушна, щедра і турботлива, вміє вести господарство. Правда, вона не буде замикатися на хаті, а швидко організовує вечірку (в умінні прийняти гостей цим жінкам не відмовиш). У народжених під цим знаком прекрасні педагогічні здібності: їх дітям буде надана повна свобода дій, але при цьому виховані вони будуть бездоганно.

Чоловіки-Тигри. Різкі, раптові борці. Наполегливі й уперті, іноді занадто дріб’язкові, Тигри постійно з кимось конфліктують. Вони люблять ризикувати, не здатні довіряти іншій людині. Незважаючи на те, що ці чоловіки не особливо цікавляться грошима, вони, тим не менш, здатні заробити стан. Мабуть, занадто вибухонебезпечний на вигляд, Тигр-воїн відлякує. Однак, будучи чутливим і емоційним, він здатний на глибоке почуття. Правда, пристрасність його натури призводить до того, що представник цього знака рідко буває щасливий в коханні: його нові захоплення здатні зруйнувати справжні, щирі відносини.

Тигр і Щур: Хороші відносини складуться з Пацюком (особливо якщо це жінка): дім — повна чаша, любов і взаєморозуміння. Є, щоправда, одне «але»: обоє повинні піти на компроміс у відносинах з зовнішнім світом, інакше Тигр буде дико ревнувати. Крім цього, у Тигра завжди далекосяжні плани, а Щур звикла просто сидіти і заробляти гроші. Без взаємних поступок тут не обійтися.

Тигр і Бик: Важко буде з Биком, оскільки останній сильніше Тигра і нападе без зволікання, відчувши, що господар у домі може бути тільки один. Щоб не бути знищеним, Тигру доведеться ретируватися.

Тигр і Тигр: Дуже гармонійно можуть скластися стосунки двох Тигрів. Дружина цілком замкнеться на чоловіка, зігрівшись його любов’ю. Відтепер його думку стане її думкою, його рішення — її рішенням. Це два соратника. Вона буде займатися будинком, а він обмежиться керівництвом. Разом вони здатні забезпечити одне одному спокій, який їм так необхідний. Головне в цьому союзі, щоб подружжя не ревнували один одного (і не давали приводів для ревнощів), тому що представники даного знака контролювати це почуття не здатні.

Тигр і Кролик: З Кроликом, мабуть, можна буде домовитися, але він все одно ніколи не зрозуміє Тигра до кінця. При цьому обидва знака досить егоцентричні. Союз навряд чи буде довгим.

Тигр і Дракон: Добре Тигру буде і з Драконом, що принесе силу і обережність у відносини. До того ж представник цього знака відрізняється великодушністю, а Тигра час від часу прощати просто необхідно (якщо, звичайно, ще хочеться бути з ним поруч).

Тигр і Змія: Якщо Тигр хоче залишитися єдиновладним господарем в будинку, розумною Змії йому краще уникати, хоча, якщо Тигр — чоловік, а Змія — жінка, союз обіцяє бути цікавим. У такому поєднанні вони порозуміються один з одним, оскільки і в поведінці, і в манері одягатися, і в прагненні до комфорту будуть схожі. Потреба жити інтересами один одного при відсутності утвердження свого «я» — що може бути краще?

Тигр і Кінь: Більше всього Тигру підійде Кінь. У неї відкритий, добрий норов, вона розумна. Єдине, що буде дратувати її партнера, — зв’язок зі світом (особливо якщо Тигр — чоловік, а Кінь — дружина), адже Тигри дуже ревниві. Коні ж можна порадити визнати владу Тигра. При такому розкладі цілком можливі гармонійні відносини.

Тигр і Коза: Здавалося б, Тигру повинна підійти Коза — м’яка, ніжна, сексуальна… але вона так любить, коли нею захоплюються, і чим більше витончених шанувальників, тим краще! Тигр буде ревнувати, а вона — закочувати істерики. Він не зможе терпіти довго.

Тигр і Мавпа: Те ж можна сказати і про союз з Мавпою. Взагалі, вважається, що Тигр не повинен їй довіряти ні в любові, ні в дружбі, ні в справах — надто хитра і може обвести навколо пальця. Однак якщо під знаком Мавпи народилася представниця слабкої статі, Тигр-чоловік може бути щасливий. Ця пара не загрузне в побуті через кілька років, а, навпроти, збереже свіжість почуттів. Більше того, дружина може змусити чоловіка зробити кар’єру.

Тигр і Півень: не Можна назвати особливо вдалим і союз з Півнем: той любить блищати і ненавидить підкорятися. Тигр буде вважати блиск Півня порожнім, тим більше в сімейному житті.

Тигр і Собака: Цілком гармонійним буде союз з Собакою. У них багато спільного. Тигр — вічний воїн, а Собака завжди повстає проти несправедливості і, будучи постійно поруч, допоможе в боротьбі. Вона всією душею буде віддана чоловікові та дітям — представники цього знака інакше просто не можуть.

Тигр і Кабан: Дуже добре Тигру буде з Кабаном, який відчує себе захищеним, а у відповідь просто спокійно поставиться до войовничим ідеям партнера — нехай собі розважається. До того ж вони розумні, і їм є про що поговорити.


Залишити відгук