Змія і Тигр Сумісність

Союз не сприятливий, тому що Тигр — рухлива тварина, а Змія схильна до споглядальності і вирішить, що Тигр просто нервовий. Змія не побажає слідувати за Тигром і дотримуватися його темпу, так як дуже лінива і не любить, коли його підганяють. Вона звикла у всьому розбиратися сама, ненавидить чужі поради, навіть якщо вони доречні. Часто вона просто догматична, а цього Тигр абсолютно не виносить. Змія — власник, який йде завжди звивистими шляхами, а Тигр слід тільки прямою дорогою і напролом.

Змія постійно думає про результат, а Тигр воліє мислити про кошти, тому вони і не розуміють один одного. Тигр ні за що не захоче слідувати по звивистій доріжці Змії, а Змія ні за що не зможе приручити дикого Тигра. В бізнесі у них завжди прекрасний союз — вони доповнюють один одного. Один бере на себе ризик, а другий — виконання. Згідно з гороскопом сумісності Змії, спільна само життя зовсім неможлива, так як Змія зрадить Тигра, а він її знищить.

<-IMAGES->

У цьому поєднанні знаків загальна ситуація складніша. Чоловік Змія буде намагатися утримувати жінку Тигра в рамках, які сам придумав. Він буде наполегливий і домогтися компромісу, можливо, буде нелегко, принаймні перший час. Від жінки потрібно багато душевних сил і роботи над собою, щоб створити з чоловіком гармонійний союз і шлюб. Зате, коли вони зрозуміють, що всі люди різні і оцінять переваги один одного, ось тоді почнеться справжнє життя як в казці. Ця пара здатна пройти критичну точку і вивернути на рівну дорогу щасливого подружжя.

Жінка Тигр захоче притулитися до сильного, надійного плеча чоловіка Змії, а вона — дама дуже розбірлива і вміє бачити глибоко. Чоловік Змія добре адаптований до нормального життя і знайде можливість пом’якшити, врівноважити характер Тигра. Жінці в такій парі краще всього просто не поспішати з діями, а більше слухати свій внутрішній голос.

Тут чоловік Тигр може зацікавитися стабільністю жінки Змії, її вмінням отримувати те, що вона хоче, її життєвою мудрістю. Вона дійсно може стати надійною опорою і в якомусь сенсі захисницею тилів для вічно щось шукає і загалом непостійного чоловіка Тигра.

Жінка Змія, якщо вона зрозуміє навіщо їй потрібен цей чоловік, зуміє облаштувати сімейне вогнище і візьме на себе чимало турбот і відповідальності. Вона чуйна, добра і дуже працездатна, але і вимоглива. Розмінюватися на дрібниці і пов’язувати своє життя з завідомо нікчемним чоловіком не буде. Тигр обов’язково приверне її, оскільки в ньому є внутрішня сила, стрижень. Жінка Змія просто не зможе пройти мимо — цей чоловік зуміє багато чому навчити її і вона прагне до нього.

В любовній життя, сексуальної все в порядку. Жінка приваблива і грайлива, а чоловік досить азартний, щоб захопитися такою своєрідною дамою. Їм подобається доставляти задоволення один одному.


Залишити відгук