Змія і Змія Сумісність

Це цілком терпимий союз. Між ними можлива дружба та спільні справи. Вони будуть доставляти один одному різні задоволення, а для різноманітності можуть готувати всілякі пастки і підступи. Вони повинні бути впевнені у своєму партнері і з задоволенням будуть стежити, як їхні улюблені долають труднощі. Згідно з гороскопом сумісності Змії, двох Змій весело один з одним, але далеко не завжди.

Китайська мудрість говорить, що Змій рідко уживаються один з одним і в пориві суперництва здатні задушити партнера. Ця якість може подолати навіть батьківську любов. При спілкуванні між собою Змії намагаються пригнічувати один одного. Вони розуміють, що це погано, але нічого не можуть вдіяти, і це їх дратує ще більше. Найкраще цей союз використовувати в бізнесі, тому що хитрі Змії будуть підштовхувати один одного, чим допоможуть спільній справі.

Дві Змії під одним дахом? Чому б і ні! Любовні стосунки між людьми цього знака цілком гармонійні. Правда, їм треба звикнути, притертися один до одного. Незважаючи на те, що ці люди одного року і повинні розуміти один одного, ситуація партнерства для них досить проблематична.

вся справа в тому, що обидва демонструють наполегливість, схильність до роздумів на шкоду активної діяльності, обидва намагаються контролювати партнера і нав’язувати свою точку зору з будь-яких питань. Ясна річ, що перебуваючи поруч, люди такого складу будуть перебувати у постійній напрузі і навіть у стані війни — хай прихованої, нехай виснажливої, десь безглуздою через бажання у що б то не стало настояти на своєму.

Проте, ця проблема цілком вирішувана — досить проявити неабияку частку терпіння. З часом вони навчаться чути один одного і цілком можуть затіяти спільну справу, наприклад. Але, комусь з пари необхідно зайняти більш активну життєву позицію, щоб ідеї та спільні плани все-таки здійснювалися. Коли чоловік і жінка налагодять співпрацю, ось тоді у них буде перспектива спільного розвитку і любовний союз може перерости в щасливий шлюб.

В інтимному житті і в побуті пара цілком успішною без особливих зусиль з чиєї-небудь сторони. Ось тут і буде та сама ідилія, коли люди одного і того же року народження відчувають один одного. Це — пристрасні люди, нерідко надмірно ревниві. Взагалі, в цьому поєднанні знаків реалізується найкращим чином бажання прив’язати до себе партнера. Обидва будуть прагнути бути завжди поруч, тому навіть з роботи Змія буде поспішати додому, щоб якомога швидше опинитися з коханою людиною.

Дві Змії, що уклали шлюб, можуть стати вельми успішними у фінансовому сенсі. Вони здатні довго і багато працювати заради матеріальної стабільності. Напевно партнери будуть відкладати певну суму і з роками цілком здатні накопичити пристойний стан, тим більше, що Змія — не марнотрат і вміє чітко організувати побутове життя, розставити пріоритети і обходитися малим.

Обидва — люди практичні і реалістичні, хоч і наділені неабияким творчим талантом. Вони ставлять собі цілі і досягають їх, хоч і не відразу. Дві Змії, якщо вони зуміють зберегти рівновагу в сім’ї, досить стабільні і успішні в шлюбі.


Залишити відгук