Змія і Півень Сумісність

В такій парі досить взаєморозуміння для тривалих дружніх і любовних відносин. Обидва однаково розставляють пріоритети і на ґрунті відмінностей у характері сварок між ними майже не буває. Матеріальні цінності і достаток займають чільне місце в житті кожного і обидва готові працювати до знемоги заради досягнення фінансового успіху.

Щоправда, якщо немає гострої необхідності, Змія все-таки віддає перевагу «грітися на сонечку» в своє задоволення, тоді як Півень працює «день і ніч». Будь-яка зупинка загрожує нервовими зривами і надмірним занепокоєнням, з яким він самостійно впоратися не може. Змія буде його заспокоювати. Разом вони із задоволенням порассуждают на будь-яку тему, придумають як ще можна заробляти гроші, як підійти до справи творчо і досягти бажаного.

В союзі цих знаків є все, що потрібно для щасливого сімейного життя. Зовні пара не демонструє своїх палких стосунків, але удома, за закритими дверима між ними розпалюються неабиякі любовні пристрасті, про наявність яких близькі їм люди навіть не підозрюють! Їм добре разом, оскільки партнери врівноважують один одного, доповнюють і багато чого можуть робити спільно.

Ця пара може створити надійний союз, який переросте в щасливий і матеріально забезпечений шлюб. Обидва спрямовані на створення сім’ї, люблять порядок і з задоволенням будуть упорядковувати своє житло. Звичайно, тривожність і емоційність, яка іноді межує з жвавістю жінки Півня може створювати чимало гострих, незрозумілих і навіть неприємних ситуацій.

Чоловік Змія зуміє стримувати її пориви по-хорошому, але постійні нові і мало реалістичні ідеї жінки Півня будуть змушувати чоловіка жити у вічному напруженні сил. Чим менше жінка Півень буде смикати чоловіка Змію по дрібницях, тим стабільніше буде їх спільне життя.

У цьому поєднанні знаків більше взаєморозуміння і можливості легко залагоджувати будь-які тертя — до конфліктів справа, швидше за все, не дійде. Правда, жінка Змія воліє жити поруч з чоловіком більш серйозним і врівноваженим. А чоловік Півень — зовсім інший!

Зате з ним ніколи нудьгувати. Цей фонтануючий планами і взагалі динамічний людина розворушить жінку Змію. Він внесе в життя такої жінки необхідне різноманіття, розвине її емоційність і чутливість, збагатить її життєвий досвід, напевно зробить життя жінки Змії повніше й цікавіше.


Залишити відгук