Змія і Кролик Сумісність

Ці два партнери дуже люблять спокій, надійність і естетику. Вони надають великого значення зовнішньому середовищі, вдома і красивих речей. Разом вони ідеально підходять, годинами можуть займатися прикрасою власного будинку і поліпшенням побуту. Згідно з гороскопом сумісності Змії, для повного спокою в цьому союзі Змії краще надати можливість думати про існування будинку, так як Змія звикла бути володаркою і господинею.

Більш активний початок належить саме їй, навіть в області почуттів. Але іноді нерішучість Зайця дратує більш гнучку Змію. Їх союз удалий в обох відношеннях: як в дружбі, так і в любові. Терплячий Заєць зуміє змусити Змію прислухатися до думки інших. А Змія, в свою чергу, ніколи не боїться небезпек і швидко пристосовується до ситуацій. Вона допоможе Зайцю стати ще великим філософом.

В такому союзі розвиток відносин залежатиме не скільки від жінки, скільки від чоловіка. Треба сказати, йому буде непросто. Жінка Кіт нерідко погано розуміє що вона хоче від відносин взагалі і від відносин з чоловіком Змією зокрема. Вона не те, щоб примхлива, вона просто буває часто незадоволена своєю долею. Чоловік Змія повинен буде взяти на себе роль «утішителя» і натхненника жінки Кота на стан рівноваги.

Він практичний і аналитичен, зазвичай, добре орієнтується в життєвих ситуаціях і вміє вирішувати проблеми. Однак, він теж не дуже підходить на роль брили, за якої жінка буде відчувати себе в безпеці. Він дуже прохолодний і десь навіть суворий для жінки Кота. Налаштуватися на хвилю взаєморозуміння такій парі буде нелегко. Чи вистачить цього союзу оптимізму і терпіння?…

Відносини в цій парі можуть скластися, якщо жінка Змія налаштується на тонку душевну хвилю і не стане командувати чоловіком, розпоряджатися нею як своєю власністю. Їй доведеться вгамувати поривчастість все робити по-своєму і рахуватися з думкою чоловіка Кота. Чим м’якше проявить себе жінка, тим більше шансів у неї буде побудувати щасливі стосунки з чоловіком Котом.

Чоловік теж повинен проявити іноді гнучкість, іноді поблажливість і намагатися вирішувати всі незгоди мирним шляхом. І, звичайно, він повинен подбати про матеріальний достаток майбутньої сім’ї. Жінка Змія — хороша господиня, відповідальна мати, дружина, але їй потрібні гарантії стабільного шлюбу і фінансового благополуччя. Тільки в цьому випадку вона проявить свої кращі якості.


Залишити відгук